wmaraci reklam

Samimi İncelemeler | cenkbaytinaz.com

2 Mesajlar 591 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

cenkkarsiyaka cenkkarsiyaka Mustafa Kemal ATATÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 16 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba.

Nisan 2019'da açtığım ve elimden geldiğince samimi, içten şekilde incelemeler yazmaya çalıştığım bir blogum var. Genelde benim oyun zevkime hitap eden fakat Türkiye'de pek fazla hak ettiği değeri alamayan oyunları (zengin hikayeli veya bağımsız yapımlar, bazen ise city-building) incelemeye çalışıyorum.

Yazılarımı genel incelemelerin aksine daha fazla yorum ekleyerek, kendi düşüncelerimi söyleyerek ve okuyucuları yanlış yönlendirmeden yazmaya çalışıyorum. Tasarım, reklam yerleşimi ve içeriklerdeki üslubum hakkında oldukça yerinde eleştiriler almıştım önceki konumda. Bana söylenilen her şeyi iyi yönden düzelttim ve içerik üretmeye devam ediyorum.

Hedefim "her gün bir yazı" kuralını uygulamak ve Alexa'da ilk 500 bine (şu an 3 milyon) girmek. Bu yüzden sizlerden iyi veya kötü, her konuda yorumlarınızı bekliyorum.

Blog'da oyun incelemeleri yayınlıyor, nadiren de olsa amatör bir şekilde film incelemeleri yazıyorum. Ayrıca Knight Online rehberi ve para kazandıran uygulamalar olmak üzere birden çok yazı eklediğim ayrı özel başlıklarım da mevcut.

Desteklerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

www.cenkbaytinaz.com
sitekesfet LiveStorm

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

sitekesfet sitekesfet Yazıyor... Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 539
  • Beğeniler 358 / 93
  • Ticaret 0, (%0)
Tema çok güzel, ben temayı yemek temasına çevirmiştim bir ara ,site baya başarılı olmuş :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al