wmaraci reklam

Teknoloji Bloğum

2 Mesajlar 553 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

blackcemre blackcemre WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 1023
  • Beğeniler 14 / 39
  • Ticaret 4, (%100)
Teknoloji Hakkında Blog Açtım.
Görüşleriniz Nedir? Önerileriniz nedir?
Blog Sitem:https://teknokapsam.com/
Hakkımızda:
TeknoKapsam,12 Ekim 2017 tarihinden bu yana hizmet veren bir blog sitesidir.

teknokapsam.com daha çok teknoloji hakkında fayda sağlayan güncel bilgiler ve konularda, sizlere yardımcı olmayı adamış bir blog sitesidir.

teknokapsam.com, mobil işletim sistemleri,müzik,yabancı dizi,windows işletim sistemi ve daha bir çok konuda; bilgi,haber,sorun çözümleri, yol gösterici makaleler yazıp yayınlayan bir blog sitesidir.

Günümüzün her anında akıllı telefonlar ile uğraşıyoruz,akıllı telefonumuzla neler yapabileceğimizi düşünüyoruz ve akllı telefonumuz hakkında bilgilere,haberlere ve güncelleme detaylarına ulaşmak istiyoruz.Bu amaçla teknokapsam.com, çoğunlukla mobil işletim sistemleri hakkında yazı yazmaktadır. Mobil işletim sistemleri yanı sıra gerekli gördüğü ve kullanıcıya yararlı olabilecek herhangi bir konuda da makale hazırlamaktadır.

teknokapsam.com, yayınladığı bilgiler, haberler veya makaleler ile, insanların ziyaret ettiğinde gerçekten bilgilere,haberlere ulaşmayı,sorunlarına çözüm sunmayı ve sonunda insanların memnuniyet duyacağı bir blog ve forum sitesi olmayı amaçlamıştır.

Mobil işletim sistemleri olarak iOS,Android ve Windows Phone hakkında bilgi alabilirsiniz.

Blog sitemizdeki iOS,Jailbreak ve iPhone kategorisinde,
Jailbreak yapımına,jailbreak ile ilgili son haberlere,iOS işletim sistemi hakkında güncel bilgilere,iOS işletim sistminin tarihçesine,iPhone cihazları hakkında güncel bilgilere ve haberlere ve daha fazlasına ulaşabilmektesiniz.

Forum sitemizdeki iOS kategorisinde,
Destek ve Yardım kategori altında Apple cihazlarınız hakkında her türlü soru ve problemlerini paylaşabilirsiniz,Tweak paylaşımlarına, iPhone cihazları hakkında Ana Konu-Kullanıcı Kulüplerine ulaşabilirsiniz oraya cihazınızla ilgili soru, sorun, öneri ve görüşlerinizi yazabilirsiniz ve iPhone cihazlarınız hakkında detaylı güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Blog sitemizdeki Müzik kategorisinde,
Müzik albümleri hakkında detaylı bilgilere ve albümle birlikte çıkarılan video kliplerine ulaşabilirsiniz.

Blog sitemizdeki Yabancı Dizi kategorisinde,
Yabancı diziler hakkında detaylı bilgilere ve bazı bölümlere ulaşabilirsiniz.

Blog sitemizdeki Çizgi Film kategorisinde,
Çizgi filmlerle ilgili bilgiler ve bazı yayınlanan bölümlere ulaşabilirsiniz.

Blog sitemizdeki Android kategorisinde,
Android işletim sistemi tarihçesine,detaylı bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Blog sitemizdeki Windows kategorisinde,
Windows işletim sistemleri hakkında güncelleme bilgilerine ulaşabilirsiniz.
blogtecrubem

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

blackcemre blackcemre WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 1023
  • Beğeniler 14 / 39
  • Ticaret 4, (%100)
Güncellendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al