wmaraci reklam

Üzerine titrediğim kişisel/güncel blog sitem.

8 Mesajlar 1.363 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

MSP MSP Blog Yazarı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Satış Personeli
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 30 / 29
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar/ Sn. Webmasterlar/ Sn. Blog Yazarları;

Yaklaşık 2 yıl önce oluşturduğum tamamen özgün içerikten oluşan kişisel-genel blog sitemi size tanıtmak istedim :) (Belii bir süre içerik girmedim lakin yeniden bloğumun başına geçtim. Görevimin başındayım :D)
-Blogger kullanarak oluşturdum.
-Adwors diye bela bir reklam şirketinin reklamları vardı lakin firma ilgisizliğinden ve güven sorunu sebebiyle reklamları iptal edip kaldırdım. Henüz reklam koymayı düşünmüyorum.
-Henüz içerik sayısı 30 adet (Hakiketen çok büyük emek verdiğim makaleler mevcut)
-Şuan sitede 164 özgün yorum var.
-Günlük 323 ziyaretçi sayısı var( Çoğu büyük emek verdiğim bir kaç makaleme Google Amca sayesinde geliyor)
-Birçok arama motoruna üye.
-Sade bi yapısı-teması vs. var.
-Her geçen gün düzgünce disiplinli bir şekilde yazmayı düşünüyorum.
Şeyet illa olumsuz eleştireceksenizde gavura vurur gibi eleştirmezseniz sevinirim :D :D

Konuların bi kaçını okumanızı ve bloğumu takip etmenizi- takipte kalmanızı isterim açıkçası. Bi yorum atarsanızda sevinirim hani ;) :)

Örneğin: Özellikle en son yayınladığım "Yeni Zelanda'ya Gitmek" adlı makaleme bakar ve yorumda bulunursanız çok sevinirim çünkü bu makaleye şuan bayağı emek vererek-birkaç gün uğraşarak oluşturdum :)

Tabii hazır girmişkende şöyle 3-4 makaleye bakıp, bloğu şöyle bir incelerseniz fazlasıyla sevinirim :)

Blog sitemin ismi MESAPO- (TIKLA)
hakanuysll

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

SametTEKE SametTEKE WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 1524
  • Beğeniler 894 / 646
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam blogger'ın kendi temaları değil de güzel bir ücretsiz tema yapsanız çok iyi olur. Yazılarınız güzelmiş :)

• Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Satış Personeli
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 30 / 29
  • Ticaret 0, (%0)

SametTEKE adlı üyeden alıntı

Hocam blogger'ın kendi temaları değil de güzel bir ücretsiz tema yapsanız çok iyi olur. Yazılarınız güzelmiş :)

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim :) Aslında çok uzun zamanlardır website işleri ile yakından alakalıyımdır(lise 1 çağlarımdan beri) Lakin şuan bu mevcut temada birçok SEO tarzı ayarlamalar yaptım şimdi temayı değiştirirsem onları nasıl yaptığımı hatırlamıyorum tekrardan çok detaylı araştırma yapamam ve Google Amca'ya sevdirmem gerekecek vesaire diye düşündüğümden şuan için temaya ellememeyi düşünüyorum(ilaveten sade, benim hoşuma gidiyor açıkcası :) ) Lakin ilerde değiştirmeyi düşünürüm elbette :)

Yorumunuz için tekrardan teşekkürler :)

SametTEKE SametTEKE WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 1524
  • Beğeniler 894 / 646
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam masaüstü ne kadar iyi olsa da bir de telefondan bakın isterseniz :) Bari mobil tasarımı aktif yapın :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Satış Personeli
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 30 / 29
  • Ticaret 0, (%0)

SametTEKE adlı üyeden alıntı

Hocam masaüstü ne kadar iyi olsa da bir de telefondan bakın isterseniz :) Bari mobil tasarımı aktif yapın :)

Adwors reklamları mobilde gözükmüyordu ondan kapattım mobil görünümü. Aynen ben onu bi açayım bari,doğru diyorsunuz :) Sağolunuz... :)

haber58 haber58 Doğruluk dost kapısı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1772
  • Beğeniler 424 / 491
  • Ticaret 47, (%100)
İnsanın emek vererek bir yerlere getirdiği eserlere saygı duymak gerek. Hele çok emek verdiği markalaşma sürecine giren projeler çok önemlidir. Düşünün bir adam hayatı boyunca gözü gibi baktığı bir sitesi baktınız ki marka olmuş çocuklarına miras kalmış. Bu böyle bişey ... ÇOK ÇALIŞMAK LAZIM ÇOK ...

NETFLIX GURUBUMUZA HEMEN ORTAK OLMAK İÇİN TIKLAYIN

• Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Satış Personeli
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 30 / 29
  • Ticaret 0, (%0)

haber58 adlı üyeden alıntı

İnsanın emek vererek bir yerlere getirdiği eserlere saygı duymak gerek. Hele çok emek verdiği markalaşma sürecine giren projeler çok önemlidir. Düşünün bir adam hayatı boyunca gözü gibi baktığı bir sitesi baktınız ki marka olmuş çocuklarına miras kalmış. Bu böyle bişey ... ÇOK ÇALIŞMAK LAZIM ÇOK ...

"Bilişim Çağı"nda olduğumuzu düşündüğümüzde dedikleriniz doğrudur. Çok çalışmak,ve dahi aynı çalışkanlığı pes etmeden devam ettirmek mühimdir.
haber58

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Satış Personeli
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 30 / 29
  • Ticaret 0, (%0)
konu günceldir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al