wmaraci reklam
lidertakipci

Yeni Açılmış Sağlık Sitesi

3 Mesajlar 590 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

techandworld techandworld Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Web Blog
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 525
  • Beğeniler 52 / 110
  • Ticaret 92, (%100)
Selam arkadaşlar yeni bir sağlık sitesi açtım özelliklede kategorileri titizlikle seçip genel sorunların en çok hangi sorunları insanlar arıyor özellikle toplayıp bir kaç kategoride birleştirdim.. Sizce Nasıl olmuş Konular çünkü az ve öz ekliyorum konuları...

Lütfen Yorumlarınızı Esirgemeyin..

Site Adresi: Sağlık Haberleri

wmaraci
reklam

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Çok zor bir alan rekabet için hem de çok..
Ben de hem kendime arşiv yapayım hem getiri saglyim diye arastirip yazacaktim ama vazgectim; yerine bilgi sitesi açtım. aynı zamanda orada paylasabilicem daha rahat içerik temin edebilicem diye dusundum. Imzamdaki site, bence reklam payınız veya ciddi zamanınız yoksa bir kez daha düsünün. Site ve icerik keyifli gorunuyor ancak guvenilirlik nasıl kazanırsınız inanın hiç bir fikrim yok
techandworld

kişi bu mesajı beğendi.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

techandworld techandworld Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Web Blog
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 525
  • Beğeniler 52 / 110
  • Ticaret 92, (%100)

CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

Çok zor bir alan rekabet için hem de çok..
Ben de hem kendime arşiv yapayım hem getiri saglyim diye arastirip yazacaktim ama vazgectim; yerine bilgi sitesi açtım. aynı zamanda orada paylasabilicem daha rahat içerik temin edebilicem diye dusundum. Imzamdaki site, bence reklam payınız veya ciddi zamanınız yoksa bir kez daha düsünün. Site ve icerik keyifli gorunuyor ancak guvenilirlik nasıl kazanırsınız inanın hiç bir fikrim yok

Aslında kesinlikle haklısın bir nevi bu hobi gibi ve bir nevi eksiklik bir ara hastanede kalmıstım bir kaç şey dedi doktor internetten araştırmaya kalktım çok dagınık bilgiler vardı ve dedimki bu dagınık bilgileri tek bir yerde toplamasam nasıl olurdur hani insanların en çok arayacagı bilgileri bakalım hayırlısı olursada olmazsada saglık olsun diyelim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al