wmaraci reklam

1 Ayda 2. Sıra Günlük 7K Tekil Organik Hit

3 Mesajlar 944 Okunma
wmaraci reklam

Ozkanisler Ozkanisler Burayı Seviyorum :) Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Oluklu Mukavva
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad ö** i**
  • Mesajlar 137
  • Beğeniler 39 / 39
  • Ticaret 23, (%100)

Merhaba arkadaşlar yeni bir sitem var yaklaşık olarak 1 ay önce açtım sitemi gerek site içi gerekse site dışı seo konularında hergün kendim çalışma yapıyorum ek olarak 2 arkadaşa çalışma yaptırdım sitem şuanda hedef kelimeleri olan " film indir - film indirme sitesi " kelimelerinin her ikisindede 2. sıradadır yaklaşık 3-4 gündür aynıdır bu durum ve Google den gelen organik tekil hit günlük yaklaşık 1 haftadır 6-7K dır sizce 1 aylık bir sitede bu başarı iyi mi ?
Ek olarak site içi optimasyon konusunda sitemde gözünüze çarpan hata ve sorunlar var mı eğer varsa bilgi verebilirmisiniz. Tüm Webmaster arkadaşlarıma iyi çalışmalar diliyorum.
Cumhuriyetimizin 90.Yılı Kutlu Olsun.
Herkezin Cumhuriyet Bayramı Kutlarım.

Sitem : http://ozifilm.com

wmaraci
reklam

emre57 emre57 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh. Öğrencisi
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 383
  • Beğeniler 57 / 38
  • Ticaret 9, (%100)
Bence iyi bende bu işte çok yeniyim bende seo yaptırmak yada yapmak istiyorum.Ama daha çok yapma niyetim var hem öğrenmek hemde ücretten kurtulmak amaçlı eğer seo bilginiz varsa bana biraz verebilirmisniz mesaj olarak atarsanız çok sevinirim Filmizle7.com

Ozkanisler Ozkanisler Burayı Seviyorum :) Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Oluklu Mukavva
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad ö** i**
  • Mesajlar 137
  • Beğeniler 39 / 39
  • Ticaret 23, (%100)
ben 4 yıldır bu işlerin içerisindeyim hep kendi sitelerim için çalıştım tabi çok fazla detay veremem kusura bakmayınız ancak şunu önerebilirim Sosyal Medyayı çok iyi kullanınız facebook - twitter - google+ - linkedin vs. vs. bunları çok iyi kullanmalısınız bunları iyi kullandığınızda hit + sıralama kendiliğinden bir sıraya kadar yükselicektir tabi sadece bunlar yeterli değil ancak başlangıç olarak bunlara önem vermelisiniz tabi bunlar benim görüşlerim seocu arkadaşlar farklı düşünebilir ben seocu değilim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al