wmaraci reklam

Bayanların Blogları Neden Daha Çok Tutuluyor

18 Mesajlar 3.286 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Nurcin Nurcin Sms Onayı Gerekli Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 24 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1635
  • Beğeniler 237 / 284
  • Ticaret 3, (%100)
bayan olup popüler blogu olan nadir kişiler var.
Nadir bulunan şeylere ilgili bir toplumuz.
+1

wmaraci
reklam

Ogulcan Ogulcan (K)af(S)in(K)af Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2185
  • Beğeniler 165 / 388
  • Ticaret 13, (%100)

asli adlı üyeden alıntı

Neden arabalar satılırken doktordan, öğretmenden, bayandan diye satılıyor? Bu insanlar arabalarına değer verirler. Değer verdikleri araçları iyi kullanırlar. Blog açan bayanlarda sitelerine gözleri gibi bakıyor, ilgi çekici makaleler yazıyorlar. Bu nedenle tutuyor. Başka yerlere çekmenin lüzumu yok nitekim başka yerlere çekilmesi olayın bayanları üzebilir.

Asla bayanları üzecek birşey söylemek istemem şayet benim dediğimeyse :) Eğer dediğim gibi bir durum olursa bayanlardan değil, erkeklerden kaynaklanan bir mevzudur o .

isodmin isodmin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Waiter / Writer / Webmaster
  • Konum Suudi Arabistan
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 223 / 159
  • Ticaret 4, (%100)

asli adlı üyeden alıntı

Neden arabalar satılırken doktordan, öğretmenden, bayandan diye satılıyor? Bu insanlar arabalarına değer verirler. Değer verdikleri araçları iyi kullanırlar. Blog açan bayanlarda sitelerine gözleri gibi bakıyor, ilgi çekici makaleler yazıyorlar. Bu nedenle tutuyor. Başka yerlere çekmenin lüzumu yok nitekim olayın başka yerlere çekilmesi bayanları üzebilir.

Her 20 blogdan ikisinin bayanlara ait olduğunu düşünürsek, bayanların blogları ilgi çekebiliyor. Ayrıca sizin dediğiniz gibi her bayan bloguna gözü gibi bakmayabiliyor.
Birçok blog gördüm sahipleri bayan, aynı konuyu açan arkadaşın dediği gibi aylarca çaba sarf ediyorlar.

Konuyu açan arkadaşa; etrafınızdaki bayan bloglarının ilgi çekmiş olması hepsinin aynı durumda olduğunu göstermez...

Konu bayanları üzebilir, gereksiz tartışmalar yaratabilir. Tavsiyem kilit.

b3yaz b3yaz WMAracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Diğer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2048
  • Beğeniler 69 / 125
  • Ticaret 18, (%100)
Evet bayanlarınki çok tutuluyo geçen benım facede bi arkadaş profilinde Darkgirl (nurci)'in blogunu yayınlamış gelecegin web masteri 12 yaşında falan :D o adam bunu söliyosa doğrdur :D konu nereye geldiyse bilmiyom :D

Oğulcan Turhanlar Katılıyorum

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

mapce mapce Çalışmak Yorar Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 17, (%100)
Eğer ki bayanların blogları bayan olduklarından (sadece) kaynaklı daha çok tutuluyor ise takipçisi ve takipçisinin nitelikleri bellidir zaten. Fakat gerçekten nitelikli bir okuyucu bayan - erkek farketmeden kalite arayacağından ve kadınlar erkeklere göre daha iyi yazarlar vs. tipinde anlamsız çıkarsamalar da yapılamayacağından ilk başta bahsettiğim nedenlerle takip edilenin dışındaki takip etme eğilimi kadın - erkek arasında aynıdır aşağı yukarı. Benim bunca yıllık internet hayatımda takip ettiğim en kral blogların zaten genelde birden fazla yazarı var ve genelde erkek bayan karışıklar. Onun dışında ünlü demek yerine kaliteli diyerek niteleyebileceğim tek yazarlı blogların içinde erkek yazarlarla kadın yazarların sahip olduğıu bloglar eşit gibi (benim takip ettiklerim arasında). Fakat erkek yazarların bloglarının daha öne çıktığını söyleyebilirim.

ör: kediler ve kitaplar, ötekisinema, tersninja, endişeliperi (bu blog ünlü değildir fakat inanılmaz içerikler yayımlayan bir bayanın yazıları kesinlikle takip edilmeli)...

Melek Melek Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 /
  • Meslek
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 224 / 218
  • Ticaret 1, (%100)
Konuyu biraz hoplatacağım fakat görünce cevap yazmamakta olmaz dedim :)

Bana sorarsanız erkekler bir site kurarken hiti ve geliri ön planda tutuyor ve ona göre kasmaya başlıyor. Ama bayanların birçoğunun derdi hit değil yazarken keyifli vakit geçirdikleri için blog açıyorlar.. Kendimden örnek verecek olursam eğer şuan son açtığım blog sitesini açarken ne gelir elde etmek için açtım ne de hit için sadece ilgi alanımla ilgili bir konu ile uğraşmaktan keyif aldığım için açtım :)

TarikMentese TarikMentese Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 474
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 1, (%100)
Ne yani ?? Bana bayan mı diyorsun ? :D Benim blogum populer blog! :D
Coğu paylaşıma en azından 10-15 yorum KESİNLİKLE yapılıyor :D

m3Lih m3Lih WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Tek sebebi bayanların bu işte fazla aktif olarak bulunmaması. Acaba onlar ne yazıyor merakları basıyor çoğu arkadaşımızı

En önemliside " çene " olayında üstün oldukları için güncel oluyor siteleri :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al