freelance iş ilanları

Blog Hakkında Önerilerinizi Bekliyorum

3 Mesajlar 715 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Kirmizim Kirmizim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
adsoyad.blogspot dan başlayıp daha sonra adsoyad.com domain alıp host alıp blog yazmaya başlamıştım 2013'ün başlarında. Birkaç arkadaşım laf etti sinirlendim yedeklerini alıp hazırlanıyor diye index koydum. Geçen yaz da güzel wordpress teması bulunca tekrar yükleyip 1-2 okuduğum kitaplar hakkında kendimce yazılar yazmıştım. Çevremdeki insanlar blog kavramını bile bildiklerini bilmiyorum. Ama illaki onların laflarına etkileniyorum ve kendi kendime sinirleniyorum. Velhasılı kelam domain in süresi 2 ay kaldı. Yenelemeyi düşünüyorum. Host'u bir tanıdıktan ücretsiz alıyordum yeterince kullandım bir iş te yapmadım tumblr blogger ya da wordpress e yönlendirmeli miyim yoksa host alıp ona mı kurmalıyım ? Yazı yazma işi güzel fakat sınıftaki birisinin "olum şu mal okuduğu kitabın güzel olduğunu yazmış kim senin sitene girip te bunu okuyor söylesene" diyor ve bu benim sinirlerimi bozuyor. Kişisel günlük tarzı yazılar yazıyorum fakat ilgi çekeceğini düşününmüyorum android ios hakkında bişeyler yazsam ama bu işi çok çok iyi yapan kişiler de var. Sizlerden öneriler bekliyorum, iyi akşamlar.

wmaraci
reklam

iskifogl iskifogl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad A** İ**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 139 / 152
  • Ticaret 7, (%100)
Dostum onun bunun lafina bakma bence. Icinden geleni yap sen. Istedigine soyle blog yazdigini, o tip insanlarla hic ugrasma. :)

moris moris ◡̈ Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 831
  • Beğeniler 266 / 265
  • Ticaret 26, (%100)
Ücretsiz servise yönlendirmeden hosting alıp devam et. Başkalarının laflarına hiç bakma bence ne derlerse desinler. Kişisel blog olarak devam edeceksen. Benim severek tapim ettiğim iki blogu söyleyeyim gerçekten bu blogları örnek alarak işine devam edersen ilgi çekeceksindir.

http://usluer.net
http://yemre.com

Kesinlikle bakıp örnek almalısın. Emin ol bir şeyler kazanacaksın.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al