wmaraci reklam

Blog için yardım edermisiniz ?

5 Mesajlar 876 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

KozmetikGezegenim KozmetikGezegenim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 25 / K
  • Meslek Eczacılık
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 16 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
https://kozmetikgezegenim.blogspot.com/ arkadaşlar bizim bu şekilde bi kozmetik üzerine sitemiz bulunmakta.Benim aklıma takılan bir kaç tane sıkıntı var acaba yardımcı olabilirmsin?

1-Ben bu sitedeki site analiz yaptığımda anahtar kelime yok şeklinde bi yazı alıyorum anahtar kelime eklemem gerekir mi ? ayrıca SEO analiz yaptığımda da bazı problemler var gibi gözüküyor.Acaba bi siteyi sizde kontrol edermisiniz düzeltmem eklemem gereken şeyleri ben tam olarak anlamadım veya var mı düzeltmem gereken bişey onu da tam anlayamadım :) acaba bi kontrol edebilirmisiniz bi sıkıntı varsa yardımcı olabilirmisiniz.

2-https://kozmetikgezegenim.blogspot.com/sitemap.xml şeklinde google seracha sitemap yolladım.Kapsam da keşfedildi-hariç bırakıldı diye 27 tane link görüzüküyordu.Google o ara 7 tane urlmi dizine aldı sonrasında kapsamı güncellediğinde 7 geçerli oldu fakat diğer hariç bırakıldı olanlar kapsamda artık gözükmüyor bu sıkıntılı bi durum mu? yapmam gereken herhangi bişey var mı?

3-Sitemi açalı aslında 1 ay olmuştu fakat o domainde sıkıntılar yaşadığım için bu domaine geçtim.Geçtiğim günden sonraki gün googleye index almaya da başladım fakat ben arama anahtar kelimelerinde index anlış urllerimi göremiyorum bunun sebebi nedir ne yapmam gerekir bilginiz var mı ?

4-Site trafiğimi ne yolla arttırabilirim?Backlink ile arttırabilirim fakat backlşnk alıcak yer bulmakta zorlanıyorum bu konuda da bilgilendirirseniz sevinirim :)

5-Manuel url ekleyince 1-2 tane denedim direk dizine aldı google bunu yapmakta zarar varmı sizce bi süre index almazsam bu şekilde eklemelimiyim ?

Aslında baya araştırma yaptım fakat bu sorularımın tam cevabına erişemediğimden dolayı sormak istedim yardımcı olabilicek olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler :)

wmaraci
reklam

• Üyelik 12.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 25 / K
  • Meslek Eczacılık
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 16 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Kimsenin fikri yok mu acaba bu sorularla ilgili..

fistiq fistiq Sabır | Selamettir. <3 Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 37 / K
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** O**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 125 / 126
  • Ticaret 3, (%100)
Anahtar ve Arama kelimeleri girmezseniz, sitenizdeki yazıların google'da arama kriterleri daha kolay olur.
site: siteadresi.com olarak aratın yazılarınızın index almamış Url'lerini Search Console'dan URL denetiminden dizine eklemesini yapabilirsiniz.
Elinizdeki bütçe ile konu açın, Baclink yapan arkadaşlar illaki çıkacaktır.
Search Console'dan aynı URL'yi bir kaç defa dizine eklenmesini isterseniz sorun yaşarsınız. Yeni eklediğiniz konu linkini 1 defa dizine ekleme talebinde bulunmanız yeterli. Sakıncası yoktur.

Blogum: travelsadvice.blogspot.com
İLETİŞİM ADRESİM: freedom.86@msn.com
SKYPE ADRESİM: fistiq34

• Üyelik 12.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 25 / K
  • Meslek Eczacılık
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 16 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Manuel ekleme işleminde google toplulukta google ın kendi kendine index almasında sıkıntıya yol açabilir diye okumuştum ama o konudan dolayı sordum normalde o şekilde dakikada index alıyor url ama dediğim gibi kendi kendine index almasında sorun çıkar mı acaba ?
fistiq

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

fistiq fistiq Sabır | Selamettir. <3 Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 37 / K
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** O**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 125 / 126
  • Ticaret 3, (%100)
Ben tüm yazılarıma uyguladım hatta domain değiştiğimde her bir yazıma tek tek uyguladım.
Bir zararını görmedim.
Google zararlı olacak bir şeyi neden bize sunsun ki. Sonuçta tüm uygulamalar ona ait.
Aksine google gibi getir mobil ve masaüstü için yeni eklenen yazılar için mutlaka yapılmalı.
Özellikle Blogger siteleri için bir zarar oluşturmamaktadır.
KozmetikGezegenim iso55

kişi bu mesajı beğendi.

Blogum: travelsadvice.blogspot.com
İLETİŞİM ADRESİM: freedom.86@msn.com
SKYPE ADRESİM: fistiq34
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al