wmaraci reklam

Blog Sabırsızlığı

12 Mesajlar 1.520 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Cry Cry http://www.kolbozuk.net Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 870
  • Beğeniler 58 / 170
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba. Direk konuya girmek istiyorum. Bir blog açınca 15-20 gün yazı yazıyorum ancak sabırsızlığım yüzünden kısa sürede pes ediyorum. Biliyorum çoğu kişi benim bu huyumu eleştirecek ama benim sizlerden istediğim nasıl bu huyumu yeneceğim. Okullar yakında kapanacak ve bol bol boş vaktim olacak. Bu vaktimi blog yazarak değerlendirmek istiyorum. Ancak bu duygu yüzünden hep kaybediyorum. Kimse blogumu okumuyor, boşuna yazıyorum vs. gibi duygulara kapılıyorum. Açtığım blogların hepsi hüsranla sonuçlanıyor. Nolur bana bir yol gösterin.

wmaraci
reklam

Gingboard Gingboard Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 8 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Kardeşim öncelikle blog türün güzel olmalı yani edebiyat blogu yazarsan veya siyasi blog herkese hitap etmeye bilir bu blogları açmazsında misal için diyorumm bana sorarsan güzel bir isim bul .com veya .net domail al oyun inceleme blogu aç(videolu) bende istersen sana yardımcı olabilirim videolar youtube'a yüklenince çok popüler olursun zamanında 4 kişilik bir blogumuz vardı youtube'a oyun inceleyip koyuyorduk blogda paylaşıyorduk oyun haberleri vs. de paylaşıyorduk ve çok sevk alıyorduk gerçekten ama sonra ekip dağıldı blog yalan oldu

NuCLeuS NuCLeuS sistemlinux.org Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 735
  • Beğeniler 110 / 318
  • Ticaret 1, (%100)

Cry adlı üyeden alıntı

Merhaba. Direk konuya girmek istiyorum. Bir blog açınca 15-20 gün yazı yazıyorum ancak sabırsızlığım yüzünden kısa sürede pes ediyorum. Biliyorum çoğu kişi benim bu huyumu eleştirecek ama benim sizlerden istediğim nasıl bu huyumu yeneceğim. Okullar yakında kapanacak ve bol bol boş vaktim olacak. Bu vaktimi blog yazarak değerlendirmek istiyorum. Ancak bu duygu yüzünden hep kaybediyorum. Kimse blogumu okumuyor, boşuna yazıyorum vs. gibi duygulara kapılıyorum. Açtığım blogların hepsi hüsranla sonuçlanıyor. Nolur bana bir yol gösterin.

Senin ilgi alanlarını seven ziyaretçiler muhakkak olacaktır. Devamlı yazmak gerçekten zor iş. Ben de kendime ve ziyaretçilerime bir yazı hazırladım. Şuradan okuyabilirsin. Linkte verdiğim yazıya göre hareket ediyorum. Ayrıca bana sürekli hatırlatması için de bir uygulama bulup sağ üst köşeye koydum. Şimdilik çok iyi gittiğini ve işe yaradığını söyleyebilirim. Eğer hepsi hüsranla sonuçlanıyorsa, bu, yazmayı sevmediğinden kaynaklanıyordur.

Kendimden örnek verecek olursam blog yazmaya başlayalı, haziranda 3 sene olmuş olacak. İlk başladığım zamanlarda sitemde sadece Linux ile ilgili yazılar yazıyordum. Baktım her gün ziyaret eden kişi sayısı aynı. Ben de insanların ilgi duyabileceği ve benim de bilgimin olduğu konularda yazmaya başladım.

Şu anda günlük tekil ziyaretçi sayım 400+. Acele etmeyip, hedeflerini küçük tutup ilerlersen başarılı olursun.

Eğer içinde hep "yine hüsranla sonuçlanacak" diye bir düşünce varsa, o zaman blog olayını boş ver. Hayat kısa. Git arkadaşlarınla gez, toz eğlen. Hayatın tadını çıkarmaya bak.

• Üyelik 26.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 8 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
oyun herkesin ortak noktasıdır bu yüzden oyun blogu aç derim

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 870
  • Beğeniler 58 / 170
  • Ticaret 5, (%100)

NuCLeuS adlı üyeden alıntı

Senin ilgi alanlarını seven ziyaretçiler muhakkak olacaktır. Devamlı yazmak gerçekten zor iş. Ben de kendime ve ziyaretçilerime bir yazı hazırladım. Şuradan okuyabilirsin. Linkte verdiğim yazıya göre hareket ediyorum. Ayrıca bana sürekli hatırlatması için de bir uygulama bulup sağ üst köşeye koydum. Şimdilik çok iyi gittiğini ve işe yaradığını söyleyebilirim. Eğer hepsi hüsranla sonuçlanıyorsa, bu, yazmayı sevmediğinden kaynaklanıyordur.

Kendimden örnek verecek olursam blog yazmaya başlayalı, haziranda 3 sene olmuş olacak. İlk başladığım zamanlarda sitemde sadece Linux ile ilgili yazılar yazıyordum. Baktım her gün ziyaret eden kişi sayısı aynı. Ben de insanların ilgi duyabileceği ve benim de bilgimin olduğu konularda yazmaya başladım.

Şu anda günlük tekil ziyaretçi sayım 400+. Acele etmeyip, hedeflerini küçük tutup ilerlersen başarılı olursun.

Eğer içinde hep "yine hüsranla sonuçlanacak" diye bir düşünce varsa, o zaman blog olayını boş ver. Hayat kısa. Git arkadaşlarınla gez, toz eğlen. Hayatın tadını çıkarmaya bak.

Her blog açtığımda, içimde bir heves oluyor. Olayın başında "yine hüsranla sonuçlanacak" düşüncem olmuyor. O uygulama da güzelmiş :) Çok teşekkür ederim yazdıklarınız için :)

Ek Olarak:

Gingboard adlı üyeden alıntı

Kardeşim öncelikle blog türün güzel olmalı yani edebiyat blogu yazarsan veya siyasi blog herkese hitap etmeye bilir bu blogları açmazsında misal için diyorumm bana sorarsan güzel bir isim bul .com veya .net domail al oyun inceleme blogu aç(videolu) bende istersen sana yardımcı olabilirim videolar youtube'a yüklenince çok popüler olursun zamanında 4 kişilik bir blogumuz vardı youtube'a oyun inceleyip koyuyorduk blogda paylaşıyorduk oyun haberleri vs. de paylaşıyorduk ve çok sevk alıyorduk gerçekten ama sonra ekip dağıldı blog yalan oldu

Oyunlarla çok içli dışlıyımdır. Bunu yapabilirim. :) Teşekkürler.

NuCLeuS NuCLeuS sistemlinux.org Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 735
  • Beğeniler 110 / 318
  • Ticaret 1, (%100)

Cry adlı üyeden alıntı

Her blog açtığımda, içimde bir heves oluyor. Olayın başında "yine hüsranla sonuçlanacak" düşüncem olmuyor. Verdiğiniz linkte sorun var bu arada. Çok teşekkür ederim yazdıklarınız için :)

Rica ederim. Unutma. Hedef belirlemeden bir yere varamazsın. Linki düzelttim bu arada.

• Üyelik 26.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 8 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
rica ederim :) başarılar

• Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 870
  • Beğeniler 58 / 170
  • Ticaret 5, (%100)

Gingboard adlı üyeden alıntı

rica ederim :) başarılar

Bu arada oyun tanıtımlarını yaparken sadece gameplay olarak mı yapıyordunuz yoksa anlatarak mı?

• Üyelik 26.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 8 / 14
  • Ticaret 0, (%0)

Cry adlı üyeden alıntı

Bu arada oyun tanıtımlarını yaparken sadece gameplay olarak mı yapıyordunuz yoksa anlatarak mı?

rehberler çekiyorduk , yeni oyunları tanıtarak oynuyorduk, daha sonra gameplay tarzı hertürlü yapıyorduk zevke göre :D

TheLacivert TheLacivert Invictus Maneo Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Psikolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1400
  • Beğeniler 497 / 496
  • Ticaret 0, (%0)

Cry adlı üyeden alıntı

Sen kendi kafana göre yaz,okunmasada yaz ilgini çekenleri yaz,güldüklerin,kullandıkların v.s Kısaca arkadaşlarına veya çevrene "oolom biliyo musun len,süper olum" dediğin şeyleri paylaş yani arkadaşın yap blogu emin ol yüzlerce ortak arkadaşınız olur dünyada tek değilsiniz sonuçta.:):)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al