wmaraci reklam
lidertakipci

Bloglar hakkında

4 Mesajlar 788 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Atak Atak www.baslatoyunu.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Okuyorum
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 2 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar şuana kadar çok soru sordum çünkü yeni bir blogcuyum.Eskiden forum,web sitesi tasarımı yapardım ve hiç bloglar ile ilgili tecrübem olmadı.Fakat yazı yazmaya,bilgi paylaşmaya çok meraklıydım.Bir oyun blogu açıp kendim edindiğim bilgileri paylaşmak istiyordum ve açtım.Fakat hiç bilmediğim için tasarımı,kodları çok karışık geldi bana.Ama kodları sormayacağım,hit durumunu soracağım.Blogumda yazı yazmama rağmen günlük 90 - 120 arası ziyaretci var.Google ve yandexden gelen ziyaretciler.Şimdi ben 90 hit alırken diğer tr.gg gibi siteler 500 gibi bir hit alıyor,neden acaba? Sitem 1 aylık ve yeni.Hitim az,seo yaptım fakat backlink almadım bu hit konusunda yardım edebilecek var mıdır? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

www.baslatoyunu.com
wmaraci
reklam

Roycolt Roycolt Let's begin! Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 252 / 380
  • Ticaret 28, (%100)
Siteniz henüz çok yeni 1 aylık bir siteye göre hit'iniz gayet iyi durumda. Özgün içerik paylaşmaya devam edin hit konusunu kafanıza takmayın. İlerleyen zamanlarda, hit'ler artmaya başlayacaktır. Ayrıca 1 aylık bir site için backlink almak şuanlık mantıklı değil. Kolay gelsin.
kerimptk

kişi bu mesajı beğendi.

pcmania pcmania WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Roycolt adlı arkadaşa katılıyorum.
Ayrıca diğer blogları takip ederek, diğer bloglara yorum atarak, blogunu başkalarının da bilmesini sağlayabilirsin. Eğer hoşlarına giderse blogunuz, sürekli takipçileriniz bile olabilir.

Atacağınız başlıklar da çok önemli. İnsanların Google'da arayabileceği tarzda başlıklar atmaya özen gösterin.

Atak Atak www.baslatoyunu.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Okuyorum
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 2 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Hepinize teşekkür ederim,çoğu 100 kişilik hitimi sosyal ağlardan alıyorum,yorumlarda sitem ile ilgili şeyler de söylüyorum ve bazı facebook sayfalarında sitemi tanıtıyorum.Hedefim 300 hit ilerleyen günlerde artacak.1 haftada 2k kişi girmiş siteme.

www.baslatoyunu.com
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al