wmaraci reklam

Bloglariniz bir listede toplansin ister misiniz?

6 Mesajlar 878 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Victoryksk Victoryksk Aracdk-Yakında Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Z** Ö**
  • Mesajlar 1599
  • Beğeniler 306 / 523
  • Ticaret 34, (%100)
Merhaba arkadaslar. Kisa bir zaman once proje olarak basladigim sayfamda yavas yavas ilerliyorum. Bir sure ilgilenemedim ama yeniden basladim. Asagidaki detaylari gorebilesiniz diye duzenleme seklinde yapmak istedim. Henüz çok iddaali degilim 9-10 tane yazim oldu. Ama halihazirda bir o kadar daha yazim var. Duzenli araliklarla paylasiyorum. Siz de yerinizi ayirtmak isterseniz diye sayfayi burada paylasiyorum. Tanitim yazisi tadinda özgun metinlerinizi buradan ya da sayfadaki "Blogunuzdan Bahsedin" kismindan gonderebilirsiniz. Sizin mesajiniza sadik kalinarak ufak dokunuslar ve bir adet resim ile paylasilacaktir. Tesekkurler.

Blogcum - Blgcm.com

Merhaba. Elimde bir domain mevcut blgcm.com . Aslinda bunu domain olarak satmak icin almistim yeni dusenlerden. Su an altyapiyi hazirladim ama acmadim. Yonlenmis durumda.

Soyle bir fikir geldi aklima sizin de fikrinizi almak istedim nasil olur diye?
Blogcum sloganiyla yola cikip kategori kategori (teknoloji, kadin, cocuk, haber, saglik, kisisel vs vs gibi) blog incelemeri yapsam nasil olur?
Inceleme derken tabi ki profesyonel anlamda degil su an icin. Kimseyi kirmadan eksileriyle artilariyla gerekirse kafamda bir sablon olusturarak inceleme yapip bunun sonucunda her blogla ilgili bir yazi yazsam. Inceleyecegim sey olarak da genel olarak sayfa yapisi, temasi, logosu, icerigi, ozgunlugu, jenerikligi, aranma sıklığı gibi gibi seyler.

Oncelikle burdaki blogger arkadaslardan biri cikip sayfaniz hakkinda bir metin yazdigi zaman nasil dusunursunuz? Reklamin iyisi kotusu olmaz diyip varsa hatalarinizi duzeltmek adina bir firsat olarak mi gorursunuz, size yonlenmis bir saldiri olarak mi gorursunuz?

Degerli fikirleriniz icin simdiden tesekkur ederim.

wmaraci
reklam

Decimas Decimas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 821
  • Beğeniler 1 / 302
  • Ticaret 1, (%100)
Eğer işinizi benim gibi profesyonel bir seviyede yapayım derseniz, sub projeler ana projenin 6-7 katı kadar zaman harcatıyor. Subdomain olayı çok faydalı her açıdan. Asıl önemli olan soru zamanım var mı? olmalıdır.

no time for caution

• Üyelik 11.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Z** Ö**
  • Mesajlar 1599
  • Beğeniler 306 / 523
  • Ticaret 34, (%100)

Decimas adlı üyeden alıntı

Eğer işinizi benim gibi profesyonel bir seviyede yapayım derseniz, sub projeler ana projenin 6-7 katı kadar zaman harcatıyor. Subdomain olayı çok faydalı her açıdan. Asıl önemli olan soru zamanım var mı? olmalıdır.

Sub projeler derken hocam? Subdomain mi kullanmaliyim sizce. Aslina bakarsaniz birden fazla proje yonetecek zamanim yok ama kaliteyi artiracaksa elimden geleni yaparim. Tesekkur ederim bu arada yorumunuz icin.

anonymated anonymated Webnoloji.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Teknoloji ve Psikoloji
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)
Gayet güzel olur. Benim blog ile başlayabilirsiniz :D

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Decimas Decimas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 821
  • Beğeniler 1 / 302
  • Ticaret 1, (%100)

Victoryksk adlı üyeden alıntı

Sub projeler derken hocam? Subdomain mi kullanmaliyim sizce. Aslina bakarsaniz birden fazla proje yonetecek zamanim yok ama kaliteyi artiracaksa elimden geleni yaparim. Tesekkur ederim bu arada yorumunuz icin.

Her konuda bol bol yazarım diyorsanız, sub projeler ana domainin değerini arttırıcı yönde etki sergilerler.

no time for caution

• Üyelik 11.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Z** Ö**
  • Mesajlar 1599
  • Beğeniler 306 / 523
  • Ticaret 34, (%100)
Hmm. Her birine ayri ayri sistem kurup farkli konulari birbirinden ayirij diyorsunuz. Anladim mantikli dediginiz. Hayirlisi bakalim yaa :) Tesekkurler.

Ek Olarak: Konuyu guncelleyip sizlerle tekrar paylasmak istedim. Tesekkurler.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al