wmaraci reklam

Bloglarınız için ücretsiz makalenizi tükenmeden alın

3 Mesajlar 944 Okunma
wmaraci reklam

KralKim KralKim WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 09.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Erzincan
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 20 / 44
  • Ticaret 0, (%0)
Her gün yeni liste yayımlayacağım! Kalan makale sayısı bugün için: 40 adet - 26 adet kaldı

Merhaba, özel olarak profesyonel editörlere hazırlattığım makaleleri dağıtıyorum, her siteniz için listeden seçip, her gün 1 adet makale alabilirsiniz, makaleler 150-750 kelime aralığındadır, ortalama 300-400 kelimedir. Siz yorulmayasınız diye tüm makalelerin ara başlıklarını düzenledim ve resimler ekledim, seo uyumluluğu tamdır, imla hataları yoktur, internette kesinlikle yok bu makaleler, bir bloğa verilen makaleler başka bir bloğa kesinlikle verilmez!

Ayrıca alexa 600k sitemdeki bir makaleden sizin sitenize 1 adet bağlantıda vereceğim!

Neden ücretsiz makale veriyorsun?
Çünkü içlerinde benim sitedemki bir makaleye yada sayfaya giden sadece 1 adet bağlantı var, ben bu sayede seo yapıyorum, sizde hem ücretsiz içerik alıyorsunuz hemde ücretsiz backlink. Sitem kadın ve evlilik üzerine bir sosyal ağdır. Bu sosyal ağdan sitenize bağlantıda vereceğim!

Örnek verebileceğiniz, daha önce makale verdiğiniz siteler varmı?
Var, bunları dün verdim buyrun bakın:
http://www.haber-giresun.com/gunes-isinlarinin-yararlari-ve-zararlari-nasil-korunacaksiniz/
http://www.hennds.com/2016/02/zayiflamak-icin-diyet-yeterlimidir.html#.VsRmPPmLSUk

Makale listesi buyrun:

Nasıl ücretsiz makale alabilirim. Şartları nedir?

Öncelikle özgün ve güncel bir bloğunuz olmalı, bu bloğunuz taranmalı, warez, por... yasa dışı bloglarınıza makale veremem. Blogspot falan farketmez. Listeden bir makale seçin ve benimle iletişime geçin.

Sizinle nasıl iletişim kurabilirim?
Skype ve eposta: ozay@ozaydemir.com.tr
Whatsapp: 05444032074
Bende ikiside yok diyorsan sadece tıkla: https://join.skype.com/g4017HMUyOHZ
kodesters

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

UrcBilisim UrcBilisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 199 / 130
  • Ticaret 61, (%95)
Karşılıklı link değişimi gibi bir şey olacak bu umarım spama düşmezsiniz. Hem siz bağlantı veriyorsunuz hem makaleyi alan kişi. Ayrıca sonunda bir menfaate dayanan hiçbir şey bedava değildir :)

KralKim KralKim WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 09.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Erzincan
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 20 / 44
  • Ticaret 0, (%0)
Bu sitede son yorum yazan üyeye neden alıntı yapamıyorum?! C-Uruc fikrini sunduğun için teşekkürler, benim sitem zaten sosyal ağ, her gün yüzlerce link paylaşılıyor, link vermenin bir zararı olmaz merak etme. Verenede yararı olur alanada, nasıl verip aldığına bağlı.
UrcBilisim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al