wmaraci reklam
lidertakipci

Blogum Hakkında Bir Soru

12 Mesajlar 1.743 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

emreozalp emreozalp KorGeneral Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 4 / 15
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba arkadaşlar. Bir kaçtane webmaster sitesinde blogumda reklam almak istediğimi belirttim. Blogumun şuanki bilgileri;
Site URL: www.emreozalp.org
Pagerank:2
Alexa Dünya Sırası: 800,654
Alexa Türkiye Sırası: 4,537
Günlük Tekil Hiti:100-650 arasında değişmekte ve sürekli artmaktadır..
bu şekilde.. reklam için erken mi davrandım nedendir bilmiyorum konularıma cevap bile gelmedi :( nedenini bilen veya bu tür konuları bir dahakine ne zaman açmam gerektiğini söyleyebilecek arkadaşlardan yardım istiyorum..

Emre Özalp Kişisel Web Sitesi
wmaraci
reklam

blogac blogac WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Konya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 17 / 15
  • Ticaret 7, (%100)
Bence siteniz şimdilik oldukça iyi bir konumda. Size tavsiyem özgünlüğe daha çok yakın yani size ait olan içerikleri daha çok ve sıklıkla paylaşmanız, içeriklerinizi incelediğimde başka sitelerden de alıntılar mevcut. Özgünleştirin hitiniz 1 k civarında olduğunda reklam almanız mümkün ve kolay olur :)
emreozalp

kişi bu mesajı beğendi.

Almina Almina WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / K
  • Meslek Genel olarak makaleci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 111 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
Bundan çok daha iyi konumda olan siteme reklam alamadım :) İnsanlar bedavaya düşürmeye çalışıyorlar reklamları, dediğim gibi bunun ortalama on katı iyi olan siteme gelen reklam teklifleri aylık 20 TL'yi geçmedi, ben de almadım :) Gönlümüze göre reklam bulmak zor :)
blogac

kişi bu mesajı beğendi.

blogac blogac WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Konya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 17 / 15
  • Ticaret 7, (%100)
Aynen öyle hocam, ilgi odaklı reklam veren kişiler bulmak lazım, bir zamanlar hatırlıyorum; bir webmaster forumunda bir konu paylaşılmıştı dolaşırken farkettim: Konu şöyleydi.
" Sağlık sitelerinize reklam verilir, 10 - 20 siteniz bile olsa toplu reklam alınacaktır. " buna benzer bir başlıktı baktım herkes sitesini özelden atıyor ben de yazdım 5-6 adet blogumu özgün içerikliydi çoğu hit 2 tanesinin günlük 30 u bile geçmez ama adam çok iyi fiyattan reklam yayınlatmıştı, lazer epilasyon ile ilgili bir hastanenin reklamıydı. İlgi odaklıysa reklam veren bulmak oldukça kolay aslında. Ama Türk internet piyasası da artık tekelleşmeye muhtaç gibi :(

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 26.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / K
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 111 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
Haklısınız aslında. Ben aramak istemedim, konu açtım yazan olursa yazsın diye. Ama dediğim gibi insanlar bedavaya ne düşürebilirim derdindeler. Aylık 15-20 TL'ye ben neden tanıtayım ki milletin ürününü ya da sitesini :) Dediğiniz doğru, sektörel reklamlar için reklam verenleri takip etmek gerekiyor sanırım...

• Üyelik 16.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 4 / 15
  • Ticaret 4, (%100)
Yorumlarınız için teşekkür ederim. Şimdi biraz daha iyi konumda sanırım blogum,gün geçtikçe alexa'sı düşüp index ve hiti artıyor. aslında reklam alma peşinde koşmaktansa gelen teklifleri değerlendirmek daha mantıklı dediğiniz gibi.

• Üyelik 26.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / K
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 111 / 210
  • Ticaret 2, (%100)

emreozalp adlı üyeden alıntı

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Şimdi biraz daha iyi konumda sanırım blogum,gün geçtikçe alexa'sı düşüp index ve hiti artıyor. aslında reklam alma peşinde koşmaktansa gelen teklifleri değerlendirmek daha mantıklı dediğiniz gibi.

Yok yanlış anlamışsınız, biz teklif gelmiyor dedik, reklam peşinde koşacaksınız :) Başka türlü reklamdan ekmek yok :)

• Üyelik 16.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 4 / 15
  • Ticaret 4, (%100)
o zaman birkaç forumda konu açayım ben en iyisi :) koşayım azcık. aydınlattığınız için sağolun hocam..

• Üyelik 26.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / K
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 111 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
:) Yine de tam anlaşamadık :)
Siz sitelerde konu açın, ama, reklam verenlerin konularını da takip edin, size uygun bir reklam veren bulursanız özeline gidin, reklam peşinde böyle koşun :)
Kolay gelsin :)

• Üyelik 16.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 4 / 15
  • Ticaret 4, (%100)

Almina adlı üyeden alıntı

:) Yine de tam anlaşamadık :)
Siz sitelerde konu açın, ama, reklam verenlerin konularını da takip edin, size uygun bir reklam veren bulursanız özeline gidin, reklam peşinde böyle koşun :)
Kolay gelsin :)

aslında bu söylediklerinizi 2-3 mesaj önce de söylediniz hocam :) ben niye anlamadım çözemedim :) bugün bişey var bende kaçıncı oldu vallaha :) dediğinizi uygulayacağım bundan sonra :) teşekkürler tekrardan :)
Almina

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al