freelance iş ilanları

Bloğumun hitini yükselteceğim

16 Mesajlar 2.208 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

BKD BKD WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 548
  • Beğeniler 30 / 130
  • Ticaret 11, (%100)
Merhaba arkadaşlar bu ay internetten kazandığım parayı, sitenin hitini yükseltmek için harcamayı düşünüyorum. Bugüne kadar forumlarda tanıtım yaptım, bloglara yorum attım, sosyal medyadan hit çektim. Allaha şükür istikrarlı bir şekilde organik hit artışı oluyor sitede.

Ancak ben bu yükselişi biraz hızlandırmak istiyorum. Ne yapmamı tavsiye edersiniz? tanıtım yazısı vb... ?? şimdiden sağolun.

wmaraci
reklam

acemiascilar acemiascilar Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / K
  • Meslek öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 32 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Bende araştırma yapıyorum acamiyim biraz nasıl forumlar da tanıtım yapıyorsunuz siteniz ne ile ilgili benim yemek sitesi önere bilceğiniz adresler var mı

KadirKC KadirKC WORDPRESS Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 1290
  • Beğeniler 0 / 208
  • Ticaret 27, (%100)
takipteyim.

nettebilgi nettebilgi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)
link koy bakalım siten hit çekecek kadar içeriğe sahipmi belki potansiyelin 200 ziyaretçi sen istiyorsun 500 ziyaretçi.
erdalgozum

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

negiu negiu WM olmaya çalışıyoruz Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Fizyoterapist
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 2 / 183
  • Ticaret 0, (%0)
Video paylaşım portallarında blogunuzla ilgili videolar paylaşabilirsiniz.Ayrıca site içi seo çalışması yaptınız mı, makaleleriniz özgün mü, anahtar kelimelerinizin arama hacimlerini, anahtar kelimelerinizin rekabet oranlarını araştırdınız mı, temanız kullanıcı dostu mu,temanız mobil uyumlu mu,insanlar aradıklarını blogunuzda bulabiliyor mu? Amacınız sadece hit yükseltmekse bunun için yapılmış programlar var ama arama motorlarında yükselmek istiyorsanız sadece hit ile olacak iş değil.

Sirvaliente Sirvaliente White Power! Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtuber
  • Konum ABD
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 370
  • Beğeniler 19 / 106
  • Ticaret 2, (%100)
Sosyal medyaya agirlik vermeniz buyuk avantaj saglayacaktir. Ayrica basabas sitelerde link degisimi isinizi kolaylastirir.

Her kim bize karşı ayaklanırsa kendisini ölü kabul etmelidir.

• Üyelik 14.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 548
  • Beğeniler 30 / 130
  • Ticaret 11, (%100)

acemiascilar adlı üyeden alıntı

Bende araştırma yapıyorum acamiyim biraz nasıl forumlar da tanıtım yapıyorsunuz siteniz ne ile ilgili benim yemek sitesi önere bilceğiniz adresler var mı

Donanımhaber benim çok işime yarıyor. Aynı zamanda wmaracı da. İçeriklerimi bu tür forumlarda paylaşıyorum ve yazının altına linkimi ekliyorum. Yemek tarifi siteniz olduğu için kadınların aktif olduğu forumlarda sitenizi tanıtmanız faydanıza olacaktır diye düşünüyorum :)

nettebilgi adlı üyeden alıntı

link koy bakalım siten hit çekecek kadar içeriğe sahipmi belki potansiyelin 200 ziyaretçi sen istiyorsun 500 ziyaretçi.

106 içerik var. Ayrıca, alanımdaki diğer birçok siteye göre daha kaliteli bir siteye sahibim. Zaten günlük tekil hiti 200. Potansiyelinin çok daha yüksek olduğunu düşünüyorum.

negiu adlı üyeden alıntı

Video paylaşım portallarında blogunuzla ilgili videolar paylaşabilirsiniz.Ayrıca site içi seo çalışması yaptınız mı, makaleleriniz özgün mü, anahtar kelimelerinizin arama hacimlerini, anahtar kelimelerinizin rekabet oranlarını araştırdınız mı, temanız kullanıcı dostu mu,temanız mobil uyumlu mu,insanlar aradıklarını blogunuzda bulabiliyor mu? Amacınız sadece hit yükseltmekse bunun için yapılmış programlar var ama arama motorlarında yükselmek istiyorsanız sadece hit ile olacak iş değil.

YouTube, vimeo ve DailyMotion sitelerinin her birinde 10'ar tane video var. Site içi seo olarak da iyi iş çıkardığımı düşünüyorum.(mobil uyumlu, her yazıda site içi linkleme mevcut vs vs.) Temam kullanıcı dostu ve mobil uyumlu. İnsanlar aradıklarını bulabiliyor mu o kadarını bilemiyorum malesef :) benim amacım arama motorlarından gelen hiti yükseltmek.

Sirvaliente adlı üyeden alıntı

Sosyal medyaya agirlik vermeniz buyuk avantaj saglayacaktir. Ayrica basabas sitelerde link degisimi isinizi kolaylastirir.

Teşekkür ederim. Sosyal medyaya bi ara ağırlık verdim, faydasını da gördüm. Referral ve sosyal medya trafiği çok etkili oluyor. Ama daha etkili bir şeyler arıyorum açıkcası.

kramper kramper <?php echo "hi world!" ?> Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım &amp; SEO
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 1197
  • Beğeniler 56 / 168
  • Ticaret 37, (%100)
Sana bir tavsiye vereyim, sektöründeki birkaç siteden footer/sidebar link al :)

• Üyelik 14.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 548
  • Beğeniler 30 / 130
  • Ticaret 11, (%100)

kramper adlı üyeden alıntı

Sana bir tavsiye vereyim, sektöründeki birkaç siteden footer/sidebar link al :)

Tavsiye için çok teşekkür ederim :) ama o linkler kaldırılınca faydadan çok zarar vermiş olmaz mı?

kramper kramper <?php echo "hi world!" ?> Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım &amp; SEO
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 1197
  • Beğeniler 56 / 168
  • Ticaret 37, (%100)

BKD adlı üyeden alıntı

Tavsiye için çok teşekkür ederim :) ama o linkler kaldırılınca faydadan çok zarar vermiş olmaz mı?

En az 6 aylık alırsan hiçbir sıkıntı olmaz. Zarar vermez, dersen ki ne olur en kötü, linkin etkisi kaldırıldıktan sonra geçebileceği için sıralaman da düşebilir ama sen içerik girmeye devam edersen zaten link aldığın siteyi kalite bakımından geçersin. Böylelikle o linke ihtiyacın kalmaz, başka daha büyük bir siteden link alırsın ikinci adım olarak. Tabi o link çok daha pahalı olacaktır fakat sen de o seviyeye geldiğinde kazancın yüksek olacağı için kendini döndürecek ve gelişmeye devam edecektir siteniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al