lostyazilim

Bumerang Başvuru

23 Mesajlar 2.467 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

StreetStiLLs StreetStiLLs WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Matematik Öğretmeni
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 757
  • Beğeniler 6 / 57
  • Ticaret 3, (%100)
Hit yükselttikten sonra demişsiniz. Ne kadar hit uygundur başvuru için? 500-1k?

wmaraci
reklam

AliBulutYILMAZ AliBulutYILMAZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 3 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Kişisel blog hangi kategoriye giriyor ben bulamadım. Davetiye istemiş biri veren kişi pm atabilir mi?

• Üyelik 15.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 757
  • Beğeniler 6 / 57
  • Ticaret 3, (%100)
Bende hitlerimin toplanması ve yazılarımın artmasını bekliyorum. Benimkide genel blog nereye giriyor acaba. Paylaşımlar farklı alanlarda da var.

34numara 34numara WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 96 / 68
  • Ticaret 1, (%100)

StreetStiLLs adlı üyeden alıntı

Bende hitlerimin toplanması ve yazılarımın artmasını bekliyorum. Benimkide genel blog nereye giriyor acaba. Paylaşımlar farklı alanlarda da var.

Ali Bulut YILMAZ adlı üyeden alıntı

Kişisel blog hangi kategoriye giriyor ben bulamadım. Davetiye istemiş biri veren kişi pm atabilir mi?

Arkadaşlar sizler uye olarak blog kısmından uye olunuz uyelığınız platın olunca
zaten açacağınız konu hangisi ise ona göre kategorıler var en uygunu hangisi ise seciniz yazınızı paylaşın

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 15.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 757
  • Beğeniler 6 / 57
  • Ticaret 3, (%100)
Bazı kişiler bekleyin direk platin olarak başlayın daha iyi olur yazmışlardı. Hangisi daha faydalı olacaksa öyle yapmakta fayda var.

• Üyelik 27.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 96 / 68
  • Ticaret 1, (%100)

Bazı kişiler bekleyin direk platin olarak başlayın daha iyi olur yazmışlardı. Hangisi daha faydalı olacaksa öyle yapmakta fayda var.

daha öncede yazmıştım onaylayan ediötrün o günkü ruhsal durumuna bağlı :)tabi 3-5 içerik olunca başvurmayın örnek ben 40 konu falan vardı öylesine başvurdum hemen platin yaptılar. başka bir arkadaşım başvurdu en az 7-8 bin konusu vardı ama kabul etmediler çünki içerik yeterli değildi kopyala yapıştır cinsinden. Biraz görselliğe önem veriyorlar sanırım, birde içerik ziyaretçiyi tatmin edici yazılar varmı ona bakıyorlar kişisel sitelerde kimileri kendi olaylarını bahsettikleri için pek onaylamıyorlar napsın diyor senin özel hayatını millet ancak tutup sen örneğin bir flim hakkında bir yazı paylaştın özgün olarak ozaman şansın artar bilmem anlatabildinmi

• Üyelik 15.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 757
  • Beğeniler 6 / 57
  • Ticaret 3, (%100)
Benim yazılarım ve resimlerim her şeyim özgün. O zaman 1. ay sonunda başvurayım . yaklaşık 40 konu olur günde 2 içerik giriyorum. yazmadığım günlerle 40ı bulurum rahatlıkla.

AliBulutYILMAZ AliBulutYILMAZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 3 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

34numara adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar sizler uye olarak blog kısmından uye olunuz uyelığınız platın olunca
zaten açacağınız konu hangisi ise ona göre kategorıler var en uygunu hangisi ise seciniz yazınızı paylaşın

Hocam ödemeler hangi rakama gelince gerçekleşiyor? Amacım host ve domaini karşılayacak bütçe elde etmek gerisini pek önemsemiyorum açıkçası yani 1 sene içinde bu rakam toplanır umarım :D

• Üyelik 27.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 96 / 68
  • Ticaret 1, (%100)

Benim yazılarım ve resimlerim her şeyim özgün. O zaman 1. ay sonunda başvurayım . yaklaşık 40 konu olur günde 2 içerik giriyorum. yazmadığım günlerle 40ı bulurum rahatlıkla.

Başvuracağın site:www.uyuryazar.com

eğer buysa pek kabul etmezler bence tema çok zayıf insan girmesiyle çıkması bir oluyor yanlış anlama sakın soyledıklerimi ziyaretçi gözü ile bakıp yazıyorum

Ek Olarak:

Ali Bulut YILMAZ adlı üyeden alıntı

Hocam ödemeler hangi rakama gelince gerçekleşiyor? Amacım host ve domaini karşılayacak bütçe elde etmek gerisini pek önemsemiyorum açıkçası yani 1 sene içinde bu rakam toplanır umarım :D

ödeme 50 TL olunca yapıyorlar ben burdan gelcek parayı pek önemsemiyorum gelen hit bana önceden dediğim gibi adsenseden dönüş yapıyor
reklam gelir kazanırım diye dusunuyorsan kazanman çok sürer onun hayalini biraz unut kazanırsın ama az

• Üyelik 15.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 757
  • Beğeniler 6 / 57
  • Ticaret 3, (%100)

34numara adlı üyeden alıntı

Başvuracağın site:www.uyuryazar.com
eğer buysa pek kabul etmezler bence tema çok zayıf insan girmesiyle çıkması bir oluyor yanlış anlama sakın soyledıklerimi ziyaretçi gözü ile bakıp yazıyorum

Nesi kötü konu azlığı diyorsan 2. günü daha günde 2 içerik giriyorum. Temayı beğenmediyseniz eğer bende düzgün bir tema satın alıcaktım themeforestten ama şuan kullandığım tema oradaki temalardan 2.5 kat hızlı açılıyor :) Siz bir siteye girip bilgileneceğiniz zaman yazıyı okumadan temayamı bakıyorsunuz? Tema kötüyse okumuyormusunuz? :)

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al