wmaraci reklam

Bumerang ve Yazarkafe üyeliği hakkında

17 Mesajlar 2.050 Okunma
smmexpress

sixpackiyi sixpackiyi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** C**
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 6 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
Bu konuda bir fikri olan var mı?

Blogumda yazdım: http://www.erkekneister.net/2015/01/bumerang-uyeligim-hakknda.html

Selamlar. Bumerang ve Yazarkafe hakkında bir iki kelam etmek istiyorum. Biliyorsunuz ki Hürriyet, biz blogcular için 4-5 yıl önce bu platformlara erişimimizi sağladı. Çoğu blogcu bu sayede takipçi, ziyaretçi ya da siz adına ne derseniz ondan kazandı. Hatta blogunda reklam yayınlayarak çok paralar kazanan blogcular tanıyorum. Tabi bunu Hürriyet'in, ya da Doğan Yayın Grubu mu desem bilemiyorum ama, babamızın hayrına yapmadığını hepimiz biliyoruz. Onlarında en az bizim kadar karları oluyor bu işten. Karşılıklı bir alışveriş söz konusu.

Geçenlerde blogumu Bumerang'a üye yapmak istedim. Aslında amacım reklam yayınlamaktan ziyade daha çok okura ulaşabilmek için Yazarkafe denilen pek güzide şeyi kullanmakdı. Daha 2 aylık bir blog olduğu için platin üyelik beklemiyordum diyebilirim. Ancak beni şaşırttılar ve blogumu platin üye sıfatını yakıştırdılar. Biliyorsunuz ki platin üye olmak kolay olmamakla beraber, bir çok ayrıcalığı da yanında getiriyor. Blogunuz reklam teklifleri alabiliyor bir kere, sonra Hürlist denilen blog listesine -ben blogumu ekleyemedim, teknik bir bozukluk olduğundan- kayıt olarak ücretsiz backlink sağlayabiliyor. Aynı zamanda en güzeli ve benim 2 günde çok işime yarayan, ziyaretçi kaynağı olarak gördüğüm Yazarkafe'ye üye olup yazılarınızı yayınlayabiliyorsunuz.

Bu ayrıcalıklara kısa bir süre de sahip olmak güzeldi. İnanın bu sisteme kanım kaynamıştı. Daha önceki bloglarımı hiç Bumerang sistemine kayıt ettirmeyi denememiştim. Keşke daha önceden bu nimetlerden faydalanabilseydim.

Her neyse efenim asıl konumuz benim üyeliğim hakkında. Bir önceki yazımda kitap okurken yeni bir kelime öğrendiğimi söylemiştim. Hatta bu kelimeyi çok sevip, bloguma slogan bile yapmıştım. Bu sebeple tüm sosyal mecralardaki profillerimi düzenlemek zorunda kalmıştım. Bumerang ve Yazarkafe'de buna dahildi. Ancak olaylar istediğim gibi gelişmedi. Bumerang ve Yazarkafe profillerini güncellediğin zaman blogunuz yeniden bir değerlendirmeye alınıyormuş. Bu sebepten dolayı biraz tedirgin oldum ve platin üyeliğimin bu durumdan etkilenip, yazılarımı Yazarkafe'de yayınlayamayabilirdim. Korktuğum da başıma geldi zaten. Alt tarafı bir sloganı değiştirdiğimden blogumu platin üyelikten, altın üyelik seviyesine düşürmüşler. Bu da demek oluyor ki Yazarkafe'de yazılarımı yayınlayamayıp arada sırada Bumerang'dan reklam teklifi gelirse anca onları değerlendirebilecektim.

Fakat benim istediğim reklam yayınlamaktan çok, daha çok okuyucuya sesimi duyurabilmek. Sırf bunun için kullandığım bu sistem beni hayal kırıklığına uğrattı desem yeridir. Sebebi sadece bu üyelik seviyemi küçücük bir değişiklik yüzünden dşürmeleri değil elbet. Gerek sitelerinden, gerekse Facebook sayfalarından olsun iletişime geçmeyi denedim. İnanır mısınız, hiç cevap alamadım. Bu sebeple biraz kızgınım.

Şimdi ne mi yapacağım? Bu sabah Bumerang üyeliğimdeki bilgileri tekrar güncelledim. Kısacası yeniden değerlendirmeye alındım. Eğer yine aynı hüsranla karşılaşırsam Bumerang hakkında güvenim epeyce sarsılmış olur. Umarım yine korktuğum şey başıma gelmez ve umarım daha önce hakettiğim platin üyelik derecesine tekrar ulaşırım. Kendinize iyi davranın, öpüldünüz.

wmaraci
reklam

HknCOLAK HknCOLAK www.hakancolak.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Muhasebe, Blogger
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 84 / 394
  • Ticaret 0, (%0)
İletişim konusu çok sıkıntı evet. Ben problemim olduğunda Bumerang 'ın iletişim kısmından değil, Bumads 'ın iletişim kısmından ulaşıyorum. Sanıyorum bakan kişiler farklı daha çabuk dönülüyor.

www.hakancolak.com

cinmistik78 cinmistik78 Borsa&KriptoPara&Finans Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 944
  • Beğeniler 12 / 86
  • Ticaret 7, (%100)
ben çok uğraştım platin olmak için , hiç beklemeden tekrar başvurdum ve şaşırtıcı şekilde platin yaptılar. Şablon vs ekledim ama hala yazı gönderemiyorum , dün gece yazdım bumerang'a , bakalım kaç hafta sonra cevap gelecek :)

NOT: bu arada sanırım platin üyeler bumerang a davet ediyorlarmış , böylelikle davet eden de edilen de 20 tl kazanıyormuş sanırım. isteyen olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Temel Analiz ve Teknik Analiz Eğitimleri:
https://www.borsaci.org/udemy-egitimlerinde-dev-indirim/

• Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 84 / 394
  • Ticaret 0, (%0)

cinmistik78 adlı üyeden alıntı

ben çok uğraştım platin olmak için , hiç beklemeden tekrar başvurdum ve şaşırtıcı şekilde platin yaptılar. Şablon vs ekledim ama hala yazı gönderemiyorum , dün gece yazdım bumerang'a , bakalım kaç hafta sonra cevap gelecek :)

NOT: bu arada sanırım platin üyeler bumerang a davet ediyorlarmış , böylelikle davet eden de edilen de 20 tl kazanıyormuş sanırım. isteyen olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Her davet ettiğinizden değil. Örneğin beni davet ettiniz. Beni Platin üye olarak kabul ederlerse ve bana reklam gönderirlerse bende onu yayınlarsam o zaman sende bende 20 TL alıyorum.

www.hakancolak.com
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 944
  • Beğeniler 12 / 86
  • Ticaret 7, (%100)

HknCOLAK adlı üyeden alıntı

Her davet ettiğinizden değil. Örneğin beni davet ettiniz. Beni Platin üye olarak kabul ederlerse ve bana reklam gönderirlerse bende onu yayınlarsam o zaman sende bende 20 TL alıyorum.

ohoo epeyi zahmetliymiş :)

• Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 84 / 394
  • Ticaret 0, (%0)

cinmistik78 adlı üyeden alıntı

ohoo epeyi zahmetliymiş :)

Evet biraz zor. Her davet edilene 20 TL verseler, millet Adsense 'i bırakıp davet etmeye başlar zaten :)

www.hakancolak.com

• Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 944
  • Beğeniler 12 / 86
  • Ticaret 7, (%100)

HknCOLAK adlı üyeden alıntı

Evet biraz zor. Her davet edilene 20 TL verseler, millet Adsense 'i bırakıp davet etmeye başlar zaten :)

aynen mantıklı , teşekkürler :)

macgezgini macgezgini www.macgezgini.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek prensipler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 281
  • Beğeniler 0 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
Bana hem kabul hem red maili 30 sn ara ile geldi ve ibreti alem için her ikisini de saklıyorum (platin üyelik) o kadar çok kızdım ki yazdığım iletişim formu yazısına gelen yanıta cevap dahi vermedim. Bunlar Dengesizlik yani:)

tarafımızca forumun kullanımına son verilmiştir. kullanıcı adımızla ilgili yasal hakkımız saklıdır.

sixpackiyi sixpackiyi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** C**
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 6 / 22
  • Ticaret 0, (%0)

macgezgini adlı üyeden alıntı

Bana hem kabul hem red maili 30 sn ara ile geldi ve ibreti alem için her ikisini de saklıyorum (platin üyelik) o kadar çok kızdım ki yazdığım iletişim formu yazısına gelen yanıta cevap dahi vermedim. Bunlar Dengesizlik yani:)

Saçmasapan bir iletişim sistemleri var.

macgezgini macgezgini www.macgezgini.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek prensipler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 281
  • Beğeniler 0 / 42
  • Ticaret 0, (%0)

sixpackiyi adlı üyeden alıntı

Saçmasapan bir iletişim sistemleri var.

bugün bu konuyu görünce hatırladım cevap yazdım bakalım ne diyecekler çok merak ediyorum yani tutar yerleri yok aslında da 30 sn içinde önce tebrikler onayladın falan ulan daha okurken henüz onaylanmadı falan bir mail daha komedi ya:))

tarafımızca forumun kullanımına son verilmiştir. kullanıcı adımızla ilgili yasal hakkımız saklıdır.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al