wmaraci reklam

Değerli domainden para kazanmak

13 Mesajlar 2.109 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

aries aries WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek işçi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 827
  • Beğeniler 150 / 383
  • Ticaret 1, (%100)

sevdabirates adlı üyeden alıntı

Hocam son sorularım size meşgul ettim.sizi,
1-)Blogumu okuyan rezervasyon yaparsa ben yüzde kaç komisyon alicam örneğin geceliği 250 dolardan 4 gece kaldi 1000 dolar, bana düşen yüzde %10 mu daha az mi fazla mi?
2-) blogumu okuyan linke tıkladı ama rezervasyon yapmadı bu durumda tıklama ücreti ne kadar alırım?
3-) ulasacagim yerel villa firmaları ve acentalardan ne kadar bir tutar istemek lazım fazla uçmamak için? Örneğin bu tutar bir kere mi her ay mi alınır site yayında olduğu sürece? Yada örneğin senelik bir villa tatili hediye edebilirler mesela bana ;)

1_Hocam booking satış ortaklığında komisyon oranları %25 den başlayıp %40 a kadar çıkıyor. İkinci mesajımda verdiğim linki inceleyin. İşleyişe dair bütün açıklamalar mevcut.

2_Sitenizi kurduktan sonra adsense reklamları yayınlayabilirsiniz artı olarak reklam gösterimi ve tıklamalardan da gelir elde edebilirsiniz.

3_Bu aşamayı en sona bırakmanızı tavsiye ederim firmalardan bir şey istemek için karşılığında bir şeyler vermek lazım. Belirli bir hite ulaştıktan sonra yapılması daha sağlıklı olur diye düşünüyorum.
sevdabirates

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

sevdabirates sevdabirates WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek seo
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** P**
  • Mesajlar 282
  • Beğeniler 150 / 55
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam yüzde 25 'ten başlıyorsa çok karlı, ben umutsuz olup yüzde 10 demistim ama.. ne kadar iyi tanıtım o kadar para desenize:))

sevdabirates sevdabirates WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek seo
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** P**
  • Mesajlar 282
  • Beğeniler 150 / 55
  • Ticaret 1, (%100)
Kar oranı için booking ile sözleşme mi imzalanıyor?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al