wmaraci reklam

Dizi Film Haber Sitesi Telife Girer Mi?

3 Mesajlar 671 Okunma
wmaraci reklam

kikircik kikircik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / K
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** S**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar. Sayfamda güncel yerli ve yabancı dizilerle ilgili haberler yazıyorum. Final yapacak mı, yeni sezon onayı aldı mı, ... dizisine yeni oyuncu gibi... Adsense açıldığında yaptığım bu tarz içeriklerden ilerleyen süreçte dizi hak sahipleri tarafından telif yer miyim, onların dizilerinin isimlerini vs. kullanıyorum diye? Bu arada fragman ya da dizi/ film kesit sahnesi paylaşmıyorum. En fazla dizi ile alakalı internetten bulduğum görsellerin ekran görüntülerini alıp paylaşıyorum.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

1ncimirac 1ncimirac Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 22 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba hocam telif konusunda bir sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum ancak ben ve bir kaç arkadaş daha sadece sitemizde YouTube embed ile şarkı paylaştığımız için telif hakkı kapsamında hakkımızda şikayetçi olmuşlar. Yani ne zaman ne olacağı belli olmuyor. Ülkemizde telif hakkı konusunda ciddi anlamda bir boşluk var. Ancak biraz önce de söylediğim gibi sadece diziler ve filmler hakkında bilgi verecekseniz bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Meğer ki makalelerinizde diziyi veyahut filmi karalayan tabirler bulunmasın.
İyi çalışmalar dilerim.

kikircik kikircik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / K
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** S**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba. Teşekkür ederim cevabınız için. Evet, eski çalıştığım yerde biz de böyle bir durumla karşılaşmıştık. Haberler için değil de haberlere yerleştirilen fragman videoları ile ilgili sıkıntı olduğunu söylemişlerdi yanlış hatırlamıyorsam. Uzunca bir süre uğraşılmıştı... Ben herhangi bir şekilde video eklemeyeceğim zaten, sadece haber ve görsel olacak.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al