wmaraci reklam

İngilizce Blog

6 Mesajlar 1.081 Okunma
wmaraci reklam

MisaAmane1 MisaAmane1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2020
  • Yaş/Cinsiyet 30 / K
  • Meslek Web Editörü
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 2 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar uzun zamandır İngilizce blog açmak istiyordum. Ama daha çok yazmamı geliştirmek için bunu yapmaya karar verdim. Bir de elimde ücretli gramer programları var. Boşa da gitmesin istiyorum. Şimdi kişisel gelişim amaçlı olduğundan ücretsiz platformları tercih etmek daha mı iyi olur sizce? Medium, blogger gibi. Öte yandan webnode'da aklıma yattı. Çünkü çok ucuz paketleri var. Baktım ki oluyor bir tanesini satın alırım.

Sorum şu sizce ücretsiz bir platformla başlasam sonradan pişman olur muyum? Yani bir sene yazdım diyelim hit gelemeye başladı. Keşke amatör düşünmeseydim der miyim? Mesela Türk siteler İngilizce bloga tanıtım yazısı filan verir mi? Böyle bir pazar var mı? Eğer yoksa Medium sadece yazmak için mantıklı olur. Yani temiz ve bedava bir seçenek sonuçta. Ben kararsız kaldım siz ne dersiniz?

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Bence wordpressin kendi ücretsiz blogunu kullanın. Sonrasında sitem hit alıyo dediğiniz vakit domain ve alıp eski siteyi komple yönlendirirsiniz.
semihaydin MisaAmane1

kişi bu mesajı beğendi.

Supercalifirigida Supercalifirigida WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 373
  • Beğeniler 125 / 176
  • Ticaret 1, (%100)
bende bu şekilde düşünüp 3 ay önce açmıştım ingili,zce bi blog. wordpress kullanıyorum, onun yanında ücretsiz bir blog teması. tavsiyem ileride hit almaya başlarsanız, bunu bloggerdan kendi web sitenize çevirmeniz index kaybına hit kaybına neden olabilir. uzun vadeli yapabileceğinizi düşünüyosanız direk bir domain hosting alıp başlayabilirsiniz.
MisaAmane1

kişi bu mesajı beğendi.

Wordpress Kurulum & Destek Hizmetleri İçin PM.

artsinmurat artsinmurat WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 30 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
Hep hayal ettiğim bir çalışma olup bir türlü faaliyete geçirememiştim. Link paylaşabilir misiniz?

wmaraci

MisaAmane1 MisaAmane1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2020
  • Yaş/Cinsiyet 30 / K
  • Meslek Web Editörü
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 2 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Blogdan vazgeçtim. Çünkü Türkçe içerik yazıyorum bir de ingilizce içerik yazmaya yetişemem diye düşündüm. Sweekte İngilizce hikaye yazmaya başladım. Daha eğlenceli bir hobi oldu. Hikayeye burdan ulaşabilirsiniz. Bu arada e-kitabı olanlar için çok güzel bir uygulama çünkü satış eklentisi filan var.

porfavor porfavor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blogger, Freelancer
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 5 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
İnternetten ilk paramı Sweek'ten kazanmıştım. O aklıma geldi. Ah o eski günler..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al