wmaraci reklam

İngilizce Haber Sitesi Açsam Tutar Mı

18 Mesajlar 2.139 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

nirva nirva WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 265
  • Beğeniler 26 / 62
  • Ticaret 6, (%100)
İngilizce seviyeniz yeterli değilse hiç uğraşmayın derim bozuk bir ingilizce ya da çeviriyle hiç yürümüyor bu işler tecrübeyle sabit verdiğiniz zamana ve emeğe yazık olur

wmaraci
reklam

RauL RauL Carpe Diem.. Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 2 / 21
  • Ticaret 0, (%0)
Sosyal medya ile desteklersen tabi ki tutar, özellikle youtubeu kullanmalısın. Gelişmesinde çok yardımcı olur.

Fhundur Fhundur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 52 / 66
  • Ticaret 10, (%100)

harunlog adlı üyeden alıntı

İngilizce seviyeniz yeterli değilse hiç uğraşmayın derim bozuk bir ingilizce ya da çeviriyle hiç yürümüyor bu işler tecrübeyle sabit verdiğiniz zamana ve emeğe yazık olur

İngilizce seviyem yeterli hocam ondan yana sıkıntı yok. Beni düşündüren kısım site hit çeker mi ? Zaten kolay gelir getireceğini düşünmüyorum

Kuvan Kuvan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 299
  • Beğeniler 67 / 73
  • Ticaret 2, (%100)
Şahsen Türkiye'den hit alacağınızı sanmıyorum çünkü okumayı seven bir millet değiliz kaldı ki İngilizce okuyacaklar... Türkiye'nin politik yakınları merak edebilir belki o da Rusça gerçi. Kafam çok karışık şu sıralar.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

otto8823 otto8823 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek blogger
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 52 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
bunu ben de düşünmüştüm. telif hakkı problem olur mu diye sormuşsunuz hangi yayınları kullanacağınıza göre değişir. bugün türkiye'deki ana akım medyanın ingilizce yayın yapan kendi gazeteleri de var artık.

ben de en başta yerel (yani türkiye) bir konuyu global anlamda paylaşmanın etkili olabileceğini düşünmüştüm ama bu konuda ne kadar ziyaretçi pastası var ve bu pasta karşılığında bu alanda yayın yapanları kıyasladığımda pek de kolay olmadığını gördüm.

• Üyelik 27.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 52 / 66
  • Ticaret 10, (%100)

Kuvan adlı üyeden alıntı

Şahsen Türkiye'den hit alacağınızı sanmıyorum çünkü okumayı seven bir millet değiliz kaldı ki İngilizce okuyacaklar... Türkiye'nin politik yakınları merak edebilir belki o da Rusça gerçi. Kafam çok karışık şu sıralar.

Zaten bizimkilerin okumasını beklemiyorum :D

• Üyelik 27.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 52 / 66
  • Ticaret 10, (%100)

otto8823 adlı üyeden alıntı

bunu ben de düşünmüştüm. telif hakkı problem olur mu diye sormuşsunuz hangi yayınları kullanacağınıza göre değişir. bugün türkiye'deki ana akım medyanın ingilizce yayın yapan kendi gazeteleri de var artık.

ben de en başta yerel (yani türkiye) bir konuyu global anlamda paylaşmanın etkili olabileceğini düşünmüştüm ama bu konuda ne kadar ziyaretçi pastası var ve bu pasta karşılığında bu alanda yayın yapanları kıyasladığımda pek de kolay olmadığını gördüm.

evet beni de düşündüren kısım o aslında, hitin tek kaynağının sosyal medya olması iş görmez gibime geliyor

fdemir7 fdemir7 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Elektronik Öğretmeni
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 3 / 17
  • Ticaret 4, (%100)
Benim tam dediğiniz gibi bir sitem var. Adresini PM den verebilirim.
Hiti yok. Neden? Çünkü düzenli haber giremiyorum. AA ingilizce abonesiyim. Haberleri, resimleri otomatik çeken ve wordprese girmeden düzenleyip yayınlayabileceğim bir sistem yaptım. Hatta o sistemi wmaraciya yazdım. Belki 3-5 kuruş alırım diye. Ama kimse oralı olmadı. Neden bilmiyorum. Şimdi o sistem düzenli girmeye çalışıyorum. Ancak yine de düzenli olamıyor. Bu yüzden haberleri otomatik yayınlatmaya çalışıyorum. Sistem hazır gibi. Otomatik yayınlama sonrası hitleri takip edeceğim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al