wmaraci reklam

Kaç Özgün İçerik Ne Kadar Hit Getirir?

34 Mesajlar 4.489 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

hafselkarayel hafselkarayel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 37 / 219
  • Ticaret 7, (%100)

canerizm adlı üyeden alıntı

Hocam 11. 9. 13. sayfalarda falan çıkıyor ama hit yok:D Sizin ilk sayfalar dediğiniz kaçıncı sayfalar mesela merak ettim:) Domaininiz niche mi genel mi? Teşekkür ederim cevaplar için

İlk sayfalar dediğim 1.-2. Sayfalar. Blog genel, domain anlamsız :) hatta şöyle söyleyeyim, bir tane tanıtım yazısı yazdım başka sitem için, yazdığım tanıtım yazısı anahtar kelimede orijinal sitenin üstünde çıkıyor. Bana kalırsa backlink falan boşverin hocam. En önemlisi sağlam içerik.

wmaraci
reklam

canerizm canerizm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** C**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 11 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

hafselkarayel adlı üyeden alıntı

İlk sayfalar dediğim 1.-2. Sayfalar. Blog genel, domain anlamsız :) hatta şöyle söyleyeyim, bir tane tanıtım yazısı yazdım başka sitem için, yazdığım tanıtım yazısı anahtar kelimede orijinal sitenin üstünde çıkıyor. Bana kalırsa backlink falan boşverin hocam. En önemlisi sağlam içerik.

Hocam benim hatam ne acaba:)? Sitemi analytics e kaydederken kategoriyi sağlık seçtim ilk yazılarım sağlık konulu olacağı için. Ama sitem içim hedeflediğim asıl kategori genel. Ve domainimde genel. Acaba analytics e kaydederken genel falan mı deseydim? siz nasıl kaydettiniz? 15 içerikle 1. sayfalarda çıkmak süper hocam ya:) Yazı uzunluklarınız nedir acaba? ve her yazı için kaç görsel kullandınız?

halitaga halitaga WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 840
  • Beğeniler 351 / 212
  • Ticaret 1, (%100)
1 içerik günde 1 hit getirse
10 içerik 10 hit
100 içerik 100 hit
1.000 içerik 1.000 hit
10.000 içerik 10.000 hit
100.000 içerik 100.000 hit
1.000.000 içerik 1.000.000 hit

imzam yok

• Üyelik 07.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 37 / 219
  • Ticaret 7, (%100)

Hocam benim hatam ne acaba:)? Sitemi analytics e kaydederken kategoriyi sağlık seçtim ilk yazılarım sağlık konulu olacağı için. Ama sitem içim hedeflediğim asıl kategori genel. Ve domainimde genel. Acaba analytics e kaydederken genel falan mı deseydim? siz nasıl kaydettiniz? 15 içerikle 1. sayfalarda çıkmak süper hocam ya:) Yazı uzunluklarınız nedir acaba? ve her yazı için kaç görsel kullandınız?

Analytics kategorisinin etkili olduğunu sanmıyorum hocam. Yazılar uzun minimum 300-400 kelime kullanmaya özen gösteriyorum 1k kelimeli konular var. Resim sayısı konuya göre farklılık gösterir bazısına 10 tane eklerim bazısına 1-2 tane.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 05.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** C**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 11 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Analytics kategorisinin etkili olduğunu sanmıyorum hocam. Yazılar uzun minimum 300-400 kelime kullanmaya özen gösteriyorum 1k kelimeli konular var. Resim sayısı konuya göre farklılık gösterir bazısına 10 tane eklerim bazısına 1-2 tane.

Benim de yazılar sizinki civarlarında. Ama görseller bir tane her yazıda. Bir de açalı 5-6 gün oldu. Onun da etkisi olabilir mi?

• Üyelik 05.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** C**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 11 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

halitaga adlı üyeden alıntı

1 içerik günde 1 hit getirse
10 içerik 10 hit
100 içerik 100 hit
1.000 içerik 1.000 hit
10.000 içerik 10.000 hit
100.000 içerik 100.000 hit
1.000.000 içerik 1.000.000 hit

Mantık tabiki doğru ama rakamlar yanlıştır diye düşünüyorum

• Üyelik 07.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 37 / 219
  • Ticaret 7, (%100)
5-6 günlük siteden bişey beklemeyin hocam :) İçerik ekleme devam edin bir kaç ay sonra farkı göreceksiniz.

• Üyelik 05.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** C**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 11 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

5-6 günlük siteden bişey beklemeyin hocam :) İçerik ekleme devam edin bir kaç ay sonra farkı göreceksiniz.

teşekkürler;)

gqhan42 gqhan42 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek şu an işsiz
  • Konum Konya
  • Ad Soyad G** C**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 51 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
tamamen şans işi seo tema cdn işte aklına ne gelirsehepsi pazar amaçlı hepsi hikaye ben birebir yaşıyorum o durumu. şansın yaver giderse kendiliğinden oluveriyor. kopya içerik derler kopya içerkli sitelerden geride hemde 5 6 sayfa geride kalıyorum :)
canerizm

kişi bu mesajı beğendi.

gqhan42 gqhan42 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek şu an işsiz
  • Konum Konya
  • Ad Soyad G** C**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 51 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

Sitemi yeni açtım domainimi genel bilgilendirici anlamlı bir domain kullandım. İçerik girmeye sağlık bilgileriyle başladım 6 özgün kaliteli bilgilendirici makale oldu daha hit yok. İndexlendi ve indexler 11. sayfalarda falan çıkıyor anahtar kelimelerde. İçerik eklemeye başladıkça ön sayfalara düşecek sitem ve sonrasında hit almaya başlayacağım galiba? Süreç böyle mi işliyor? Bilmediğimden soruyorum

Sizin 7 içerikten 979 alma sırrınız nedir? İçeriklerle uygun niche domain kullanmak mı?

aynı durumu yaşıyorum ve hep bu tarz okuduğum şeylerden etkilenerek başladım.Yazıyorum tamamen özgün anlamlı ve 1000 kelime altı üstü ayarında yazılar ama yok 1 kişi ya giriyor ya girmiyor oda nerden girdiği belirsiz. kopya siteyle uçuşa geçenler var 1 ayda 100 200 300 500 herneyse adsense geliri elde ettim diyen var. Aklım almıyor yani bendemi sorun ama sendede aynı sıkıntılar varmış bu konuda baya dertliyim yarama bastın :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al