freelance iş ilanları

Kişisel blog diye yola çıkmıştım ama?

19 Mesajlar 2.454 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

gokenim gokenim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Fotoğraf, Grafik, Radyoloji
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)
Kişisel blog diye yola çıkmıştım ama artık farklı bir şeyler mi yapsam diye düşünüyorum. Eğlence ve mizah sitesi adı altında kişisel şeyler yapıyor ve yazıyordum.

İnsanları sıkmayacak özgün ve kopya olmayan daha canlı ve interaktif tutacak şeyler üretebilir misiniz? 20K'lık twitter hesabımda var nasıl faydalanabilirim bunlardan?

İlk kez bu kadar uzun soluklu bi sitem oldu 1.5 seneye geldim geldiğim yerdende pek olmasamda yine de memnunum. İllaki herkes para kazanmak amaçlı site kuruyor. Şuan ikinci planda benim için reklamlardan para kazanmak her ne kadar adsense koymuş olsamda.

Ama insanları çekecek daha interaktif düşüncelere açığım. Mesela üyelerle bir şeyler paylaşabilmek ve onları sitede aktif tutmak gibi çünkü çok az yorum geliyor yazıların okunmasına karşın.

Selamunaleyküm.
wmaraci
reklam

iCloud iCloud Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrencilik
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 0 / 24
  • Ticaret 2, (%100)
hocam bence twitterdan yararlanmak için anketler hazırlayabilirsiniz ne kadar ... sınız anketi haberself misali
gokenim

kişi bu mesajı beğendi.

iskifogl iskifogl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad A** İ**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 139 / 152
  • Ticaret 7, (%100)
Kişiselde yapamıyosanız değişebilirsiniz bence ama bilemiyorum yine de. Twitter'dan faydalanıp kişisel blogunda ki yazılarınıda paylaşabilirsinz bence.

• Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)

iCloud adlı üyeden alıntı

hocam bence twitterdan yararlanmak için anketler hazırlayabilirsiniz ne kadar ... sınız anketi haberself misali

Güzel fikirmiş ama nasıl olacak o :)

Tetsu adlı üyeden alıntı

Kişiselde yapamıyosanız değişebilirsiniz bence ama bilemiyorum yine de. Twitter'dan faydalanıp kişisel blogunda ki yazılarınıda paylaşabilirsinz bence.

Kişiselde nereye kadar gider onu bilmiyorum yapamıyorum diye bir şey yok

Selamunaleyküm.
wmaraci
wmaraci

iCloud iCloud Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrencilik
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 0 / 24
  • Ticaret 2, (%100)
hocam demo olarak bunu gözüm kesti :)
gorgeouskykhan

kişi bu mesajı beğendi.

iskifogl iskifogl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad A** İ**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 139 / 152
  • Ticaret 7, (%100)

gokenim adlı üyeden alıntı

Güzel fikirmiş ama nasıl olacak o :)

Kişiselde nereye kadar gider onu bilmiyorum yapamıyorum diye bir şey yok

Bilemiyorum hocam burda 4-5 yıllık kişisel blog yazarları var. Bir konuş derim. :)
gokenim

kişi bu mesajı beğendi.

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
6 yılı devirmeme birkaç ay kaldı. Kişisel blog olarak açmışsan bırak öyle kalsın. İlk kurduğun düzeni bozma derim. Evet yorum gelmemesi can sıkıcı olabiliyor. Ama bunun da çaresi var. Takip listendeki bloglara bol bol yorum yap. Sen yorum yap ki onlar da sana yorum yapsın. 2009-2010'lu yıllarda kişisel blog açıp gidişatını bozmamış bloglar bundan 4-5 yıl sonra 10 yaşına girecek ve her anlamda kazanacaklar. Bu yıllarda açılmış ikinci kuşak bloglar da bloglarını bozmazlarsa ilerleyen yıllarda çok iyi konuma gelebilirler diye düşünüyorum.
gokenim

kişi bu mesajı beğendi.

BrainLabs BrainLabs www.CokSukela.Com Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 21 / 39
  • Ticaret 1, (%100)
ziyaretçilerin üye olup içerik yazma olayı boş ben onu belirteyim benimde üyelik sistemli bir sitem var ama yok elini süren olmadı :D farklı şeyler her zaman gelmiyor insanın aklına, bazen de buluyorsun ama hayata geçirecek zaman veya bilgi kısıtlı olabiliyor. büyük siteler biraz daha ekip işi ben onu anladım o yüzden şu an için sadece para kazanmaya bakıyorum(hoş onu da kazanamıyorum :( ) öyle sosyal ağ filmindeki gibi olmuyormuş bu iş :D
gorgeouskykhan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)

BrainLabs adlı üyeden alıntı

ziyaretçilerin üye olup içerik yazma olayı boş ben onu belirteyim benimde üyelik sistemli bir sitem var ama yok elini süren olmadı :D farklı şeyler her zaman gelmiyor insanın aklına, bazen de buluyorsun ama hayata geçirecek zaman veya bilgi kısıtlı olabiliyor. büyük siteler biraz daha ekip işi ben onu anladım o yüzden şu an için sadece para kazanmaya bakıyorum(hoş onu da kazanamıyorum :( ) öyle sosyal ağ filmindeki gibi olmuyormuş bu iş :D

ahahah sosyal ağ :D ya bakma biliyorum ekip olmadan olmuyo bu işler tabikide ama yinede günde en az 250-300 tekil aldıracak bi meşgale gerek :D

Selamunaleyküm.

BrainLabs BrainLabs www.CokSukela.Com Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 21 / 39
  • Ticaret 1, (%100)

gokenim adlı üyeden alıntı

ahahah sosyal ağ :D ya bakma biliyorum ekip olmadan olmuyo bu işler tabikide ama yinede günde en az 250-300 tekil aldıracak bi meşgale gerek :D

gel benim siteye editörlük vereyim :D (işin şakası ha gücenme darılma olmasın :D ) 200 hiti garanti görüyor bazen görmüyor ne yaparsam yapayım artmadı lanet hit
gokenim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al