wmaraci reklam

Müziğin Blogcular Üstündeki Sihri

4 Mesajlar 733 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ismailkan ismailkan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Web Tasarım,Grafiker,Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad I** Ö**
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 2 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar, Müziğin blogcular üstündeki etkileri hakkında kıs bir makale hazırladım. Örneklerle anlatım yapacağım. Hemen başlayalım ne dersiniz ? :)

Öncelikle arkadaşlar müzik tarzı. Herzaman sevdiğin tarz müzikler dinleyin. Ben Arabesk,Hiphop,Rap,Arabesk Rap tercih ediyorum genelde. Rap ise Türkçe olarak tercihimdir. Eminem felan benim için hikaye anlayacağınız ister almanya ister dünyaca ünlü olsun :) Ben ne zaman şarkı dinlesem yazacağım konu ile ilgili ilgi çekici başlıkları şarkının içinden bulurum. Misal Bunlar benim şarkıdan bulduğum Birkaç başlık

1. Zirvede Bloghocam [ Hiphop şarkıdan ]

2. Nedense Yazınca Rahatlıyorum [ Bir şarkıdan aklıma geldi birden hatırlayamıyorum ]

Gördüğünüz gibi kendimce genelde kişisel türü başlıklar aklıma geliyor. Ama tabi biraz daha aklımızı çalıştırırsak daha genel başlıklarda bulunabilir.
NOT; Reklam olmasın diye Linkleri Sildim! :)

Müzik Türü
Yazıya başlarkan'de belirmiştim, Sevdiğiniz iliginzi çeken müzikler dinleyin. Bu sizin potensielinizi yükseltecektir daha hızlı daha anlamlı daha ilgi çekici yazılar aklınıza gelir bundan emin olabilirsiniz. Sadece 1 hafta dinleyin farkı görürsünüz.

Yabancımı ahaha :)
Arkadaşlar evet yabancı müzikler ingilizce öğrenmek için çok iyi fakat sizin ingilizceniz çok iyi değil ise adamın ne dediğini anlamıyor iseniz o zaman ingilizce dinlemenin ne anlamı var ki? Anlamını bilmiyorunuz o müzikten doğru düzgün yazı veya başlığı nasıl çıkaracaksınız. Benim önerim Türkçe müziklerdir. Bu size kalmış tabiki ben yaparım diyorsanız dinleyin :)

Biraz konudan saptık ama olsun :) konuyla ilgili bilgiler verdim umarım işinize yarar :)

KAYNAĞA GİTMEK İÇİN TIKLA

wmaraci
reklam

MehmetGUMUS3 MehmetGUMUS3 . Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 757
  • Beğeniler 283 / 200
  • Ticaret 12, (%100)
Aynı şeylerin tekrarı onlarca müzik var piyasada. Artık yapılan şarkıların da bahsettikleri şeyler hep aynı. Melodiyi değiştir,biraz da sözleri harmanla hadi bakalım şarkı. Konu bulmak istiyorsanız doğa'dan ilham alın. Çıkın biraz dolaşın aklınıza en az 5 konu gelecektir. Tek sıkıntı bunları akılda tutmak . Bunu da küçük bir not defteri ile yapabilirsiniz. Ben konu bulmak için değil de,genel de yazı yazarken kullanıyorum müziği.

Teamtofas.com

ismailkan ismailkan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Web Tasarım,Grafiker,Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad I** Ö**
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 2 / 16
  • Ticaret 0, (%0)

Mehmet GÜMÜŞ adlı üyeden alıntı

Aynı şeylerin tekrarı onlarca müzik var piyasada. Artık yapılan şarkıların da bahsettikleri şeyler hep aynı. Melodiyi değiştir,biraz da sözleri harmanla hadi bakalım şarkı. Konu bulmak istiyorsanız doğa'dan ilham alın. Çıkın biraz dolaşın aklınıza en az 5 konu gelecektir. Tek sıkıntı bunları akılda tutmak . Bunu da küçük bir not defteri ile yapabilirsiniz. Ben konu bulmak için değil de,genel de yazı yazarken kullanıyorum müziği.

O Senin algı sistemin :) Ben kendimce ve genel bir yazı yazdım :)

MtcN MtcN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 206
  • Beğeniler 45 / 49
  • Ticaret 4, (%75)
http://www.youtube.com/watch?v=jAWZS1asqQE

Çok iyi :)

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al