lostyazilim

Ping Siteleri Hakkında

3 Mesajlar 832 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ceroks ceroks WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** P**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
az once arastirma yaparken ping sitelerini kesfettim.
blog sayfam icin ping sitesini kullanmayi dusunuyorum ve fazla ping sitesinin zararli olacagini soylediler.
2 adet ping sitesi kullansam blog sayfama bir zarari olur mu yoksa sadece 1 tanemi ping sitesi kullanmaliyim.

wmaraci
reklam

Escancilingir Escancilingir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Çilingirlik
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 14 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Wordpresde bu otomatik olarak hazır gelmektedir zaten ve sizi birtakım ping sitelerine sayfadan yönlendiriyorlar. Bu sitelerin bazıları açılmıyor ama ben bunların çoğunu kendim kullanmaktayım. 5-6 tane ping sitesi wordpresimde ekli ve uzun zamandırda böyle bir şikayetim yok şuanda ama bu işi iyi derecede bilen uzmanların görüşünü almanı isterim, sizede iyi bloglamalar...

ceroks ceroks WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** P**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Escan Çilingir adlı üyeden alıntı

Wordpresde bu otomatik olarak hazır gelmektedir zaten ve sizi birtakım ping sitelerine sayfadan yönlendiriyorlar. Bu sitelerin bazıları açılmıyor ama ben bunların çoğunu kendim kullanmaktayım. 5-6 tane ping sitesi wordpresimde ekli ve uzun zamandırda böyle bir şikayetim yok şuanda ama bu işi iyi derecede bilen uzmanların görüşünü almanı isterim, sizede iyi bloglamalar...

yorumunuz icin tesekkur ederim.
wordpres kullanmayi dusunmustum aslinda ama blogger google guvencisi var denince bloggerde blog actim bende. ins pisman olmam :)

wmaraci
Konuyu toplam 7 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 7 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al