wmaraci reklam
lidertakipci

Sponsor Bulabilmek

8 Mesajlar 786 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ufukt ufukt Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Lojistik Operasyon Elemanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 143 / 45
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar ben acemi bir blog yazarıyım. Kişisel blog sitemde kafama göre bir şeyler yazıyorum. Son zamanlarda ziyaretçi sayısında bir artış görmeye başladım bu gazla sponsor aramalarına girdim. Öncelikle hosting için bir sponsor buldum ama şunu merak ediyorum. Blogumuza sponsor bulabilmek için neler yapmalıyız ? Püf noktaları neler ?

wmaraci
reklam

shisha shisha Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
reklam almaktan mı bahsediyorsun?

GizemliLORD GizemliLORD Tof AŞ-K Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur oldu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 1331
  • Beğeniler 1632 / 280
  • Ticaret 34, (%100)
Hosting sponsoru mu arıyorsun yoksa reklam alarak para kazanma düşüncesinde misin?
ufukt

kişi bu mesajı beğendi.

Neden TürkNet'li Olmalıyım>>> https://birurl.com/5nHED

MrAuTHoR MrAuTHoR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 72 / 145
  • Ticaret 1, (%100)
Her şeyden önce ziyaretçi sayın kaç, önemli olan o. Sponsor dediğin şey iki şekildedir. Birincisi reklam alarak para kazanmak, ikincisi host sponsorluğu.

Reklam alarak para kazanman zor, çünkü anladığım kadarıyla ziyaretçi sayın 1.000'in altında. Hosting sponsorluğunu da ancak hosting işini startup seviyesinde yapanlardan alabilirsin.
GizemliLORD

kişi bu mesajı beğendi.

SanalTespit.Com
TemaDownload.Com
ETicaretBul.Com
wmaraci
wmaraci

ufukt ufukt Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Lojistik Operasyon Elemanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 143 / 45
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar bu işin püf noktalarını merak ediyorum ben. Hosting için sponsor buldum, reklam da aramıyorum henüz.
Hani ben sponsor arıyorsam nelere dikkat etmeliyim ?

GizemliLORD GizemliLORD Tof AŞ-K Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur oldu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 1331
  • Beğeniler 1632 / 280
  • Ticaret 34, (%100)

ufukt adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar bu işin püf noktalarını merak ediyorum ben. Hosting için sponsor buldum, reklam da aramıyorum henüz.
Hani ben sponsor arıyorsam nelere dikkat etmeliyim ?

Host firması yarın seni kapıda bırakır mı 1-2 saldırı olursa seni çat kapı kovar mı CPU sınırı nedir sunucuları ne kadar hızlı ve herşeyden önemlisi de müşterileri ile iletişimleri nasıl sponsor bulmuş olduğunuz hostingin....

Siz bunlara bakın şimdilik Hosting Sponsorluğu konusunda gerisine (sitenin hitine PR sine ...)host firması baksın dimi ...

Neden TürkNet'li Olmalıyım>>> https://birurl.com/5nHED

Almina Almina WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / K
  • Meslek Genel olarak makaleci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 111 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
Kişisel blog sitesi için host sponsorundan başka sponsor bulabileceğinizi sanmıyorum, açık ve de net yazayım... Bu işi bilenlerden sponsor bulamazsınız. Ama yok bir tanıdığınız vardır, internetten de çok fazla anlamıyordur; onu kendinize sponsor edebilir, az çok bir şeyler kazanabilirsiniz.
Genel içerikli sitem için ki hiti de iyi durumdadır, sponsor arayışına girdim bir dönem; insanlar reklamlarını yaptırmak, ama fazla para vermek istemiyorlar ki ben neden onlara güzel bir tanıtım yapıp az kazanayım? O zaman yapmam dedim, arayıştan vazgeçtim.
Hedefe yönelik sitem var, hiti 400 civarında şu anda, bunun için fiyat bile belirleyemedim, neden diyecek olursanız, hitin reklam için az olduğunu söyleyen kişilerle karşılaştım.
Şu anda sponsor arayışında değilim, bence boş çabadan ibaret, ayrıca, insanların tanıtımını yaparak az kazanmanın hiç bir anlamı yok...
Şöyle bir durum var ki, dediğim gibi işi fazla bilmeyen, piyasa hakkında bilgisi olmayan kişiler bulacaksınız, ya da aza kanaat eden biriyseniz ona bir şey diyemem...
Çok olumsuz oldu ama kusura bakmayın, paylaşım yapıyorsak gerçekçi olmamız gerektiğini düşünüyorum...

main main trdizin.net - Siteni Ekle Telefon Onaysız
  • Üyelik 24.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 984
  • Beğeniler 231 / 233
  • Ticaret 15, (%100)
Demek istediğini pek anlamadım. Yani sen bir sponsor arıyorsun. Bu sponsorda ne gibi şeyler olmalı bunumu merak ediyorsun?
MehmetAliATLI

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al