wmaraci reklam

Telif hakkı hk.

7 Mesajlar 1.085 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ahotus ahotus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 268
  • Beğeniler 52 / 53
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar merhabalar yeni blog işine başladim oyun teknoloji tanitim haber filan yapiyorum orn. Xxx firmasi telefon cikartti onun fotolarini sitemde paylasip ozelliklerini anlatmamda sakınca var mı
Not: goruntu sizdirma filan değil resmi tanitim

wmaraci
reklam

Storyman Storyman Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2020
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Reklam Ajansı ve Web Geliştirm
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 129 / 105
  • Ticaret 1, (%100)
Telif son günlerde sıkça karşımıza çıkan bir konu oldu. Bununla birlikte sizin uygulamanız telif gerektirecek bir durum değil gibi duruyor, marka reklam yüzü olarak kamuya açık bir şekilde ürününü pazara çıkarmış. Benzer uygulamaları yapan yüzlerce blog, YouTube kanalı da var zaten. Marka karalama yapmadıkça aksine markanın hoşuna bile gidecektir diye düşünüyorum. Size tavsiyem paylaşımlarda objektif olun ve ne olur ne olmaz diye de bir iletişim sayfanız mevcut olsun derim ..

ahotus ahotus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 268
  • Beğeniler 52 / 53
  • Ticaret 1, (%100)
Storyman evet hocam son zamanda forumda yazılanlardan sonra korku başlamadı değil biraz millet parayı nerden koparacağını şaşırdı. muhtemelen youtube üzerinden devam edeceğim iyi forumlar
Storyman

kişi bu mesajı beğendi.

mehmet01 mehmet01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ...
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 327 / 328
  • Ticaret 1, (%100)

Storyman adlı üyeden alıntı

Telif son günlerde sıkça karşımıza çıkan bir konu oldu. Bununla birlikte sizin uygulamanız telif gerektirecek bir durum değil gibi duruyor, marka reklam yüzü olarak kamuya açık bir şekilde ürününü pazara çıkarmış. Benzer uygulamaları yapan yüzlerce blog, YouTube kanalı da var zaten. Marka karalama yapmadıkça aksine markanın hoşuna bile gidecektir diye düşünüyorum. Size tavsiyem paylaşımlarda objektif olun ve ne olur ne olmaz diye de bir iletişim sayfanız mevcut olsun derim ..

Youtube'daki bir şarkıyı sitede iframe/embed kodu ile paylaşıp videonun izlenmesine katkıda bulunmak bile şikayet sebebi hocam. Sanatçının resmi kanalı hem de. Siz sanatçının klibi çok izlensin diye destek çıkmak amacıyla paylaştığınızda şikayet ediyorlar. Tabi telefon şirketleri bunu yapacak kadar alçalmayabilir ama bilemiyorum. Türk bir firmaysa bence tanıtım dahi yapılmasın, bizimkiler para koparmak için her şeyi yapıyor. Büyük yabancı firmalardan biriyse bir şey olmaz. Adamlar sömürme derdinde değil çünkü

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Bayzekk9a Bayzekk9a WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Web Tasarım Öğrencisi
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 231
  • Beğeniler 12 / 41
  • Ticaret 0, (%0)
Benimde telif yüzünden sitemde içerik paylaşmıyorum Telif Çok saçma yerlere gidebiliyor.

Yaşasın Açık Kaynak
Kişisel BLOG www.enesdenemeler.blogspot.com

Storyman Storyman Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2020
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Reklam Ajansı ve Web Geliştirm
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 129 / 105
  • Ticaret 1, (%100)

mehmet01 adlı üyeden alıntı

Youtube'daki bir şarkıyı sitede iframe/embed kodu ile paylaşıp videonun izlenmesine katkıda bulunmak bile şikayet sebebi hocam. Sanatçının resmi kanalı hem de. Siz sanatçının klibi çok izlensin diye destek çıkmak amacıyla paylaştığınızda şikayet ediyorlar. Tabi telefon şirketleri bunu yapacak kadar alçalmayabilir ama bilemiyorum. Türk bir firmaysa bence tanıtım dahi yapılmasın, bizimkiler para koparmak için her şeyi yapıyor. Büyük yabancı firmalardan biriyse bir şey olmaz. Adamlar sömürme derdinde değil çünkü

Biliyorum maalesef, sizin de konunuzu takipteyim 👍
mehmet01

kişi bu mesajı beğendi.

Gok94 Gok94 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Adwords
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 225
  • Beğeniler 8 / 76
  • Ticaret 0, (%0)
Günümüzde sizin bahsettiğiniz gibi içerik üreten çok kişi var hepsinin başı yanmadığına göre bir sorun olacağını düşünmüyorum
DeepX

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al