wmaraci reklam

uzun ama az yazı kazandırır mı?

4 Mesajlar 875 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

evoura evoura WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 33 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba arkadaşlar

sitemde nicheden dolayı uzun yazılar yayınlamak zorundayım. kelime sayısı 2500 - 5000 arasında değişiyor. ama millet 10 tane yazı yayınlarken ben 1 tane yayınlıyorum. google adsense alırken kaliteye mi bakıyorlar içerik sayısına vs. mi? ayrıca nicheden dolayı biraz tedirginim çünkü yeni yazılar yayınlamak epey bir vakit alıyor. daha kısa yazılar gerektiren nichelere vs mi geçsem yoksa uzun ama kaliteli yazılara devam mı? 2 haftada 1 yazı anca yayınlayabiliyorum yazması düzenlemesi vs.

wmaraci
reklam

Adonise Adonise . Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 294
  • Beğeniler 48 / 56
  • Ticaret 4, (%75)
adsenseyi artık önüne gelen alıyor o konuda sıkıntı yaşamazsın ama diğerlerine göre rağbet görür müsün denemeden bilemeyiz
evoura

kişi bu mesajı beğendi.

grsy grsy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 1256
  • Beğeniler 148 / 399
  • Ticaret 22, (%95)
Kullanıcı olsam 5k kelime olan makaleyi tüketmem, umarım yazı içinde yazı başlıklarına navigasyon veriyorsunuzdur. Soruna gelince içerik kalitesi önemli. Azami 10 sayısına ulaştığınızda başvurun tema vs uygunsa büyük ihtimal onaylanır.

hesap satış

evoura evoura WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 33 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Adonise

google searchten baktığım kadarıyla yazımla ilgili keywordlerde ortalam 40. sırada çıkmış yazım. yayınlayalı 5 gün oldu. yazılarımı seo uyumlu yazdığımı düşünüyorum. zaten içerik olarak rakiplerimden daha bilgilendirici ve kaliteli

grsy

yazı içi linkleme yapıyorum. linkleri başlık olarak yazının başında ve sağdaki widgetlarda yayınlıyorum. sayfayı aşağıya kaydırınca alt başlıklar da aşağıya kayıyor. okuyucu her zaman başlıkları görebiliyor

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al