freelance iş ilanları

Yazarkafe Hakkında soru

12 Mesajlar 2.959 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

main main trdizin.net - Siteni Ekle Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 985
  • Beğeniler 231 / 233
  • Ticaret 15, (%100)
Merhaba arkadaşlar;

Ben ilhan şu yazarkafeyi bir türlü anlayamadım. Biraz açarmısnız. Bir türlü içerik yazı gönderemiyorum. Kaçd defa üye oldum. Biraz anlatırmısnız nasıl yapacağımı?

Mybb Türkçe Destek Forumu >> mybbtr.com
wmaraci
reklam

BigSEO BigSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Engineering
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 52 / 621
  • Ticaret 54, (%94)
Bumerang sistemini kayıt olduktan sonra sitenize gerekli şablonu yerleştiriyorsunuz. Tıklama olarak fazla tık alıyorsa size teklifler geliyor. Bunlar ücret karsılıgı oluyor tabi. Sitenize tekliflerden sonra yazar kafe basvurusunda bulunuyorsunuz sitenizde zaten makaleleriniz hit alıyorsa gözden geçiriliyor olumlu yada olumsuz size dönüş yapıyorlar.
main

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 985
  • Beğeniler 231 / 233
  • Ticaret 15, (%100)

Biwebmaster adlı üyeden alıntı

Bumerang sistemini kayıt olduktan sonra sitenize gerekli şablonu yerleştiriyorsunuz. Tıklama olarak fazla tık alıyorsa size teklifler geliyor. Bunlar ücret karsılıgı oluyor tabi. Sitenize tekliflerden sonra yazar kafe basvurusunda bulunuyorsunuz sitenizde zaten makaleleriniz hit alıyorsa gözden geçiriliyor olumlu yada olumsuz size dönüş yapıyorlar.

hm anladım hocam. Ben kayıt oluyorum bekliyorum bekliyorum tık yok. :) Şimdi anladım. Sitemi biraz yükseltip daha sonra üyelik alayım şablonları ekleyim teşekkürler.

hopdi hopdi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Televizyon ve Yayıncılık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 269 / 132
  • Ticaret 2, (%100)
Sitenizin belirlenen kriterlere uygun olması gerekiyor. Bildiğim kadarıyla kopya ve warez içerikler eklenmiyor. Tabi sizin sitenizi görmeden konuşuyorum. Her şey uygunsa ve eklenmiyorsa mutlaka bir nedeni vardır. Dilerseniz sitenizi burada paylaşın artısını, eksisini biz de görelim.
main

kişi bu mesajı beğendi.

✂------------------------
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 24.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 985
  • Beğeniler 231 / 233
  • Ticaret 15, (%100)
Hocam blogumu bugün açtım bagimsizkare .org yavaş yavaş bir şeyler yapmaya başlıyoruz. :)

Zargana Zargana WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 994
  • Beğeniler 9 / 303
  • Ticaret 11, (%100)
İçerik paylaşımı yapabilmen için Platin üye olman lazım. Platin üyelik için de sitendeki yazı miktarı, dizayn ve hit gibi ölçütlere bakıyorlar.
main

kişi bu mesajı beğendi.

Ne ekersen onu biçersin

• Üyelik 24.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 985
  • Beğeniler 231 / 233
  • Ticaret 15, (%100)

Zargana adlı üyeden alıntı

İçerik paylaşımı yapabilmen için Platin üye olman lazım. Platin üyelik için de sitendeki yazı miktarı, dizayn ve hit gibi ölçütlere bakıyorlar.

Anladım Hocam teşekkürler

teknodunya teknodunya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek İnş.Müh.
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 2 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Bumerang 5 çeşit fayda sağlıyor sizlere
Bumads Teklifleri: Bumads Teklifleri sayesinde Bumerang üyeleri sponsor markalar ile buluşuyor. Bumerang üyesi yayıncılar sponsorlara ait duyuru, tanıtım, haber tarzındaki içerikleri yayınlamaları karşılığında para kazanma şansı elde ediyor.

Ücretsiz Tanıtım: Türkiye’nin en popüler haber ve yaşam portalı Hurriyet.com.tr’de ücretsiz site tanıtımlarınızı yayınlama fırsatı

Yazarkafe: Aylık 500 bini aşkın ziyaretçisi olan Yazarkafe.com’da yazılarınızı yayınlayarak sitenize yeni ziyaretçiler çekme fırsatı

Hürlist.com: Sitenizi Hurriyet.com.tr’nin dizin hizmeti Hurlist.com'da yayınlama ve arama motorlarında daha önde çıkma fırsatı

Şablonlar: Bumerang şablonlarını web sitenize ekleyerek güncel haberler, vizyondaki filmler vb. gibi farklı kategorilerdeki taze içerikleri ziyaretçilerinize sunma fırsatı

Ayrıca üyelik tipleri vardır:
Platin üyeler sitelerine ekledikleri Bumerang şablonları sayesinde ve Hürriyet sitelerinin linklerini Bumerang üzerinden paylaşarak hurriyet.com.tr'de ücretsiz reklam gösterimi kazanırlar. Ayrıca Yazarkafe’ye içerik gönderebilirler, Hürlist’te yer alırlar ve Bumerang’ın iş ortaklarının sunduğu tekliflerden faydalanabilirler.

Altın üyeler Yazarkafe’ye içerik gönderebilmek dışında Platin üyelerin sahip olduğu tüm imkanlardan faydalanabilirler.

Bronz üyeler ise Bumerang şablonlarıyla web sitelerinin içeriğini zenginleştirirler, Hürlist’te yer alırlar. Ancak ücretsiz reklam kazanamazlar ve Yazarkafe’ye içerik gönderemezler.

Bumerang editörleri, mevcut üye siteleri periyodik olarak incelerler ve gerekli gördükleri sitelerin üyelik tiplerini değiştirebilirler.
main

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 985
  • Beğeniler 231 / 233
  • Ticaret 15, (%100)
çok teşekkür ederim iyi anladım :)

nega nega Siz bilirsiniz.. Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Osmaniye
  • Ad Soyad N** G**
  • Mesajlar 729
  • Beğeniler 404 / 127
  • Ticaret 0, (%0)
Anlamayacak bir şey yok :) sen yazını yazıyorsun oraya koyuyorsun Google'da ön sırada onlar çıkıyor :) Sitende kalsın daha iyi :)

www.nebigarci.net (Link yok, eski usül kopyala-yapıştır)
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al