wmaraci reklam

Blogger Portal Teması

4 Mesajlar 2.375 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

webilgili webilgili Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 478
  • Beğeniler 7 / 61
  • Ticaret 2, (%100)
Bu yazımızda gelişmiş arayüzüyle ve özellikleriyle öne çıkan Blogger Panj Temasını Tanıtacağız.

Özellikleri

-Otomatik geçişli slider
-Entegre reklam alanları
-Sosyal Ağlar Bölümü
-Haber başlıkları bölümü (Haber Sitelesi Olmaya Uygun)

Demo İndir

kaynak

wmaraci
reklam

JigSaw JigSaw Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kriminolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 9 / 220
  • Ticaret 0, (%0)
Bu tema zaten şurada paylaşıldı. Şu haliyle o kadar dandik bir tema ki, neresinden çeksen bi türlü kıvama gelmiyor. Ölçeklerini öyle bir ayarlamış ki jhony denen adam. Destek istedim. Premium tema satışı yaptığını söyledi. Çok uğraş gerektireceğinden bende fazla kurcalamadım. Ama bi kurcalansa, çoklu yazar sistemiyle güzel iş yapar. Arthemia falan editleneceğine böyle bi tema editlense çok süper olurdu. Ama birlik yok bloggerlar arasında. Ortak bir çalışma ve kaliteli bir ekip olsa, herkeste footer linkini paylassa o blogta. Herkes kazanır ama, biz türklerde iş yok.

webilgili webilgili Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 478
  • Beğeniler 7 / 61
  • Ticaret 2, (%100)

keremsamet adlı üyeden alıntı

Bu tema zaten şurada paylaşıldı. Şu haliyle o kadar dandik bir tema ki, neresinden çeksen bi türlü kıvama gelmiyor. Ölçeklerini öyle bir ayarlamış ki jhony denen adam. Destek istedim. Premium tema satışı yaptığını söyledi. Çok uğraş gerektireceğinden bende fazla kurcalamadım. Ama bi kurcalansa, çoklu yazar sistemiyle güzel iş yapar. Arthemia falan editleneceğine böyle bi tema editlense çok süper olurdu. Ama birlik yok bloggerlar arasında. Ortak bir çalışma ve kaliteli bir ekip olsa, herkeste footer linkini paylassa o blogta. Herkes kazanır ama, biz türklerde iş yok.

Tema ismiyle arama yaptım bulmadım o yüzden konuyu açtım.
Birlik konusunda da bu forumda blogger hakkında bilgi sahibi olan üyeler var onlar toplanıp dediğin gibi çalışmalar yapabilir

JigSaw JigSaw Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kriminolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 9 / 220
  • Ticaret 0, (%0)

webilgili adlı üyeden alıntı

Tema ismiyle arama yaptım bulmadım o yüzden konuyu açtım.
Birlik konusunda da bu forumda blogger hakkında bilgi sahibi olan üyeler var onlar toplanıp dediğin gibi çalışmalar yapabilir

Yapmaz. Kimse yapmaz. Önce Türkçe'yi sevmek lazım. Türkçe'ye değer vermek lazım. Sonra Türk milletinin birer ferdi olmak adına ekip olarak birlik olmak lazım. Sonra iş bölümü yapmak lazım. Sonra manevi bir teminat sağlamak lazım. Herkesin elini taşın altına soktuğu bir proje olması lazım. Bir de, tecrübe kazanmak için ayırdığımız projelerden daha çok oluşacak projeye odaklanmak lazım. Yani zaman lazım. Malesef bunu yapabilecek babayiğit Türk gençliği henüz yok. Zamanla bu da olur inşallah.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al