wmaraci reklam

Sora Templates ?

4 Mesajlar 950 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

senisende senisende Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Borsa, Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 245
  • Beğeniler 66 / 38
  • Ticaret 3, (%100)
Sora templates den daha önce alışveriş yapan oldu mu? Veya satın almamı tavsiye eder misiniz?

wmaraci
reklam

leavesoccer leavesoccer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 29 / 34
  • Ticaret 7, (%100)
Ben yaptım. Temaları blogger için baya sağlam. Bugüne kadar iki tema satın aldım. Birinde indirdiğim dosya belirtilen renklerde değildi(bir sarı bir kırmızı vardı ben sarıyı seçtiğim halde kırmızı tema dosyalarından başka birşey yoktu) Sorduğum sorulara da ödemeyi yaptığım aracı siteye açtığım ticketa da dönmemişlerdi. Ama diğer temalarını uzun süre kullandım yani. Genel olarak bloggerda satın aldığınız temanın Javascript ve görsel dosyalarını kendi güvendiğiniz kaynaklara yüklerseniz ömür boyu problem çıkmaz. Anlatacaklarım bu kadar. Karar sizin bence çok beğendiyseniz alın hatırladığım kadarıyla fiyatları uçuklar değildi.
senisende

kişi bu mesajı beğendi.

https://maiotik.com/

jblaco jblaco WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Özel Sektör
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 7 / 25
  • Ticaret 4, (%100)
blogger için tema almıştım önceden. ödemeyi paypal ile gerçekleştirdim. ödemenin ardından dosyalar otomatik bir mail ile geldi.
senisende

kişi bu mesajı beğendi.

ücretsiz ve hızlı.

senisende senisende Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Borsa, Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 245
  • Beğeniler 66 / 38
  • Ticaret 3, (%100)

leavesoccer adlı üyeden alıntı

Ben yaptım. Temaları blogger için baya sağlam. Bugüne kadar iki tema satın aldım. Birinde indirdiğim dosya belirtilen renklerde değildi(bir sarı bir kırmızı vardı ben sarıyı seçtiğim halde kırmızı tema dosyalarından başka birşey yoktu) Sorduğum sorulara da ödemeyi yaptığım aracı siteye açtığım ticketa da dönmemişlerdi. Ama diğer temalarını uzun süre kullandım yani. Genel olarak bloggerda satın aldığınız temanın Javascript ve görsel dosyalarını kendi güvendiğiniz kaynaklara yüklerseniz ömür boyu problem çıkmaz. Anlatacaklarım bu kadar. Karar sizin bence çok beğendiyseniz alın hatırladığım kadarıyla fiyatları uçuklar değildi.

Kullandığım tema ücretsiz versiyonu temadan memnunum almayı düşünüyorum açıkçası fiyatları da 25 lira falan :)

Ek Olarak:

Sevgimix adlı üyeden alıntı

blogger için tema almıştım önceden. ödemeyi paypal ile gerçekleştirdim. ödemenin ardından dosyalar otomatik bir mail ile geldi.

Cevabınız için teşekkürler.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al