wmaraci reklam

4 Adet Yüksek Kaliteli Ücretsiz Blogger Yapım Aşaması Teması

4 Mesajlar 1.659 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

kingbloggers kingbloggers Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 10 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

PaperLaunch Blogger Teması
Tema genel itibari ile bir not defterini andırsa da basit ve kullanılış olması ile dikkat çektedir. Temaya eklenmiş sosyal medya araçları ve E- posta aboneliği sayesinde blogunuzu açmadan takipçiler kazanabilirsiniz

Temada yapmanız gereken düzenlemeler
Süreyi ayarlamak için aşağıdaki kodu şablonda bulup ("April 14, 2017 00:00:00"); alanın düzenleyiniz.
var austDay = new Date("April 14, 2016 00:00:00");

DEMO <====> İNDİR

Erine Blogger Teması
Sade ve basit bir tema olan erine blogger yapım aşaması teması e-posta ve sağ footer alanında yer sosyal medya eklentisi sayesinde abone ve takipçiler kazanabilirsiniz.

Süreyi ayarlamak için şablonda "2019/08/03" tarihini bulup özelleştirme yapmanız yeterli olacaktır.
var countTo = "2019/08/03";
$('.timer').countdown(countTo, function(event)

DEMO<====>İNDİR

Counter Blogger Teması
Tema genel itibari ile görsel olarak profesyonel şık bir yapım aşamasında teması olan Counter teması arka plandaki görsellerin geçiş efekli olması ve e-posta aboneliği blogger'lara abonelikler sağlayabilecek kadar kullanışlı bir tema olarak öne çıkıyor.

Süreyi ayarlamak için aşağıdaki kodu bulup kod içerisindeki (2019, 06, 14, 11, 00) süreyi düzenleyiniz.
var launch = new Date(2019, 06, 14, 11, 00);

DEMO <====> İNDİR

Alissa Blogger Teması
Sade ve şık bir tema olarak öne çıkan Alissa teması sosyal ağlar ve e-posta abonelik ekletisi ile bloga takipçi kazandırabilecek bir tema olup arka plandaki geçiş efekti olan görseller temaya ayrı bir hava katıyor.

Süreyi ayarlamak için aşağıdaki kod içerisinde bulanan "2019/10/18" tarihi düzenlemeniz yeterli olacaktır.
var now = new Date();
var countTo = "2019/10/18";
$('.timer')

DEMO <====> İNDİR

Kaynak:http://www.biribiziokuyor.net/2014/08/4-adet-yuksek-kaliteli-ucretsiz-blogger.htm

wmaraci
reklam

NedimYildirim NedimYildirim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 570
  • Beğeniler 29 / 133
  • Ticaret 0, (%0)
Temalar çok güzel fakat ben bir şey merak ediyorum. Siteler yapım aşaması teması haline geldiğinde, ileride kullanılacak tema nasıl düzenleniyor, eklentiler falan?

kingbloggers kingbloggers Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 10 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

NedimYildirim adlı üyeden alıntı

Temalar çok güzel fakat ben bir şey merak ediyorum. Siteler yapım aşaması teması haline geldiğinde, ileride kullanılacak tema nasıl düzenleniyor, eklentiler falan?

Yeni bir tema yükleniyor fazla bir sorun olmuyor eklentiler yeni temada varsa eklentiler filanda yükleniyor.

Muhammedd Muhammedd Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 53 / 83
  • Ticaret 10, (%80)

NedimYildirim adlı üyeden alıntı

Başka biryerde tema düzenlenir eklenicekler eklenir, sonra tema asıl siteye yüklenir.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al