wmaraci reklam
lidertakipci

Alanadına Yönlendirilmiş Blogger İçin Unsecure Sorunu

3 Mesajlar 577 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

dragoumis35 dragoumis35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 55 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** D**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 7 / 18
  • Ticaret 2, (%100)
Başlık biraz karışık oldu kısaca özetleyeyim;

com uzantılı alanadına yönlendirdiğim blogger tabanlı sitenin "Şablon" kısmında hiçbir işlem yapamıyorum. Bilgisayarım çılgınca sesler çıkarıyor ve işlem yapmak istediğim pencereler de çökme uyarısı veriyor. Yönlendirmeleri kaldırıp, blogspot.com alanadına döndüğümde ise sorun çıkmadan kod editleyebiliyor yada tema opsiyonlarını düzenleyebiliyorum.

Benzer sorun yaşayan varsa ve çözen olduysa yardımcı olabilir mi?

Bir de ilave olarak şunu sorayım; blogspot.com.tr üzerindeki siteye alanadı yönlendirmesi yaptığımızda 301 yönlendirmesi yapmalı mıyız? Buna da bir cevabı olan varsa ve paylaşırsa şimdiden sağolsun.

wmaraci
reklam

errorcode errorcode Kullanmıyor Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Tasarımcı ve Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** D**
  • Mesajlar 290
  • Beğeniler 124 / 60
  • Ticaret 13, (%100)
Farklı tarayıcıdan denedin mi?

dragoumis35 dragoumis35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 55 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** D**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 7 / 18
  • Ticaret 2, (%100)
5 tarayıcı ve aynı sorun hepsinde de var. bugün yeni açtığım domain yönlendirmesiz bir blogda da çıktı. bilgisayardan şüphelendim formatlı bir makinada denedim sonuç değişmiyor. DNS değiştirmek dahil her şeyi denedim sorunu çözemedim. Yabancı google forumlarda da millet şikayetçi. Akılcı denemeler önerenler, portakal suyu içerken giriş yapmayın kafasındaki mallar falan derken bakabildiğim her yere baktım.

Google microsoft'a benzemeye başladı gittikçe. Büyüdükçe hantallaşıp, arızalı işler çıkarmaya başladılar ve artık kesinlikle dürüst yada etik davranmıyorlar.

Penguen - panda - fil - zürafaa diye milleti duman ettikleri algoritma değişiklikleri de hep adwords merkezli kartelleşme hamleleri. Emeğimizi çalıyorlar ama ne yazık ki "Tekel" herifler. Bir dur diyen de yok Amerikan merkezli oldukları için.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al