freelance iş ilanları

alt domain de başarı şansı blogger ?

12 Mesajlar 3.027 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

AslanKral AslanKral yasarguner.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek barmen
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 42 / 14
  • Ticaret 3, (%100)

aeSahin adlı üyeden alıntı

Hiç blogger kullanmadım kullanmayıda düşünmüyorum hocam ama sub'da başarı şansı wp'de daha iyidir.

bi ihtimal olabilir..bende çok wp ile bşarı sagladım ama blogger'lada denemek lazım neden olmasın :D

DeLi1SeY adlı üyeden alıntı

Blogspot.com uzantılı alanımla wp siteden daha üstte cıkmayı başarmıştım... blogger wp ye kafa tutabilir... yeterki emek olsun...

Aynen katılıyorum herzaman tartışılan konudur zaten kendi sisteminimi kayırıyor google diye..
emek işin ana kaynagı zaten ;)

wmaraci
reklam

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)

AslanKral adlı üyeden alıntı

Aynen katılıyorum herzaman tartışılan konudur zaten kendi sisteminimi kayırıyor google diye..
emek işin ana kaynagı zaten ;)

Güzel bi tema ... Seolu kullanıyordum ben.. wp siteye kafa tuttum o siteye .comlu alan adı aldım 1. sayfadan yeni domain 10. sayfadaydı 1 ay icinde 3. sayfaya geldim rekabet ettigim 3 sitenin 2si wp biri blogger yine kafa tutmaya geliyorum Allah nasip ederse... ;) hemde içeriklerimi çaldıkları halde full özgünüm .. özgün olmak için saçmalıyorum bazen.. ama full özgün .. işini bilirsen azim edersen iyi para kazanırsın trafik yok host kesintisi yok hack sıkıntısı yok blogunu tek emaille yöneteceksin o emailede girişte telefon kontrol kodu koyacaksın... giriş yapınca tak telefona mesaj geliyor 1 dk icinde kodu girmessen bida gönderiyor.. ;) arkanda google var.. bloggeri seviyorum ve öneririm

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.
wmaraci
Konuyu toplam 7 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 7 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al