wmaraci reklam

Arka Plandaki Resmi Sündürmek ?

4 Mesajlar 698 Okunma
smmexpress

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar başlıktaki sündürmek kısmı biraz garip oldu ama konu söyle şimdi farklı ekran boyutunda ziyaretciler var hepinizin bildigi gibi şimdi sabit arka plan resmi koymak istiyorum ama resim birbirini tanımıyor o zamanda büyük ekranlı girdiğinde sıkıntı oluoyor resimle anlatayım isterseniz

Şimdi Benim koyuş şeklim şu şekilde

ama bazı ekranlarda aşağıdaki gibi kalabiliyor

bende istiyorumki öyle bi ayar yapayımki giren kim olursa olsun hangi ekran boyutu olursa olsun

böyle görünsün istiyorum ama tamam hadi bunu yapmak sıkıntı desek o zaman hep 1. si gibi kalma imkanı yokmu ? böyle lcd tv boyutunda arka planmı ayarlayım ?

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.
wmaraci
reklam

yigit2606 yigit2606 Filmkolik ve Şüpheci Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek FreeStyle
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 1 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
sitene ya da bloguna tüm mecralardan giriş yap ve ekran alıntısı al ve pixellerine bak kaça kaç pixel olduğuna.ve bence masaüstünden aldığın pixel boyutuna uygun bir header oluştur.

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)

yigit2606 adlı üyeden alıntı

sitene ya da bloguna tüm mecralardan giriş yap ve ekran alıntısı al ve pixellerine bak kaça kaç pixel olduğuna.ve bence masaüstünden aldığın pixel boyutuna uygun bir header oluştur.

bunu denemek için bi site vardı hatta geçen birisi ordan bi siteme giriş yapmıştı denicem tşkler bi uyuyabilirsem uyandıgımda yapcam :D

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.

yigit2606 yigit2606 Filmkolik ve Şüpheci Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek FreeStyle
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 1 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

DeLi1SeY adlı üyeden alıntı

bunu denemek için bi site vardı hatta geçen birisi ordan bi siteme giriş yapmıştı denicem tşkler bi uyuyabilirsem uyandıgımda yapcam :D

uyku sorunu bende de var sorma hocam :) bu arada bence masaüstünden ya da en kötü laptoptan aldığın ekran alıntısı pixeline göre header yerleştir.ben öyle yaptım :)

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al