wmaraci reklam

Bence En İyisi Blogger!

27 Mesajlar 4.039 Okunma
wmaraci reklam

GokuFTW GokuFTW GROVE4LİFE Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 53 / 39
  • Ticaret 1, (%100)

Merhaba arkadaşlar bugün blogger hakkında bişeyler söylemek istiyorum.Eğer blogger hakkında hiçbilginiz yoksa ve ücretsiz site açmak isterseniz bu yazım fikrinizi belki değiştirir.

Cpanel eksikliği dışında .com uzantılı sitelere bile taş çıkarabilir durumda.Kullandığınız temanın seo ayarlarını yaptıktan sonra önünüze çıkabilecek bütün siteleri rahatlıkla solluyabilirsiniz(Normal kalitede ki siteler tabi ki :p).Google Addense desteğine hiç geçmiyorum bile zaten bilmeyen yoktur. :)

DDos Atakları,saldırılar,spam botları vb için her an "acaba sitemde şuan neler oluyor?" diye düşünüyoruz ama blogger sisteminde hit limiti olmadığı için ve sunucumuz Google destekli olduğu için böyle bir problem olmuyor.Ücretli/Ücretsiz eğer profosyonel değilseniz kendinizi blogger dalında önce bir geliştirin derim.Malumunuz sene oldu 2014 gittikçe yeni siteler yeni forumlar açılıyor, rekabet tatlıdır ama son raunda kadar.Blogger hakkında sizde düşüncelerinizi bu konu altında yorum olarak paylaşın da yeni arkadaşları bilgilendirelim dostlar.

Umarım konuyu doğru yere açmış ve güzel bi kaç bilgi vermişimdir.

wmaraci
reklam

webankasi webankasi Gıda Mühendisi / Yazar Kullanıcı
  • Üyelik 07.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Gıda Mühendisi, Metin Yazarı
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 326
  • Beğeniler 76 / 48
  • Ticaret 46, (%98)
Blogger'a devam kesinlikle :)
ebagcuvan GokuFTW

kişi bu mesajı beğendi.

weBurak weBurak Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 39 / 34
  • Ticaret 2, (%100)
Ne yönden en iyisi ? Ücretsiz altyapı, sınırsız trafik bakımından diyorsanız evet büyük bir yükten kurtarıyor. SEO açısından hala çok kısıtlı, özgür değilsiniz. Google, dönemin şartlarına ne zaman uyum sağlarsa sizde o zaman geçiş yapıyorsunuz (blogger altyapısı bazında). Öte yandan en ufak bir sorunda veya topluca bir şikayette size sormadan kapatma hakkına sahipler, yedek dahi alacak vaktiniz olmayabilir. Bu kötü yönler düşündükçe arttırılabilir. Blogger, asla bir WordPress değildir.
ByPowerfuL melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

alp alp Professional Sleeper Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 19 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Burak adlı arkadaşa katılıyorum. Eğer maddi bir sıkıntı yoksa wordpressi bırakmak saçma olur.

www.Oyunoynay.Org
wmaraci
wmaraci

BRHMCR BRHMCR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum Ukrayna
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 744
  • Beğeniler 0 / 216
  • Ticaret 3, (%100)
tutturmuşsunuz bir wordpress. seo canavarı dle varken wordpress neyine? hem wordpress'i adam etmek için codecanyon tarzı sitelerden iyi eklentiler almalısın. eklentisiz wordpressten bişey olmaz.

weBurak weBurak Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 39 / 34
  • Ticaret 2, (%100)

BRHMCR adlı üyeden alıntı

tutturmuşsunuz bir wordpress. seo canavarı dle varken wordpress neyine? hem wordpress'i adam etmek için codecanyon tarzı sitelerden iyi eklentiler almalısın. eklentisiz wordpressten bişey olmaz.

Uzun zamandan beri WordPress desteği veren bir insanım. WordPress konusunda hizmet verdiğim sitelerden 2-3 ücretsiz eklenti ile 40-50K hit görenler oldu. Hatta çoğu eklentinin WordPress'e yarardan çok zararı vardır, sistemi boşuna yorar, gereksiz sorgu arttırır vesaire. Bugün Turkcell, Radikal v.b. Türkiye'nin köklü siteleri dahi WordPress kullanırken, "WordPress'ten bir şey olmaz" demek saçmalığın alasıdır. Tüm altyapıları denemiş bir insan olarak; WordPress'in verdiği özgür altyapı hiçbirinde yok. :)

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)
WordPress bir alternatif değil, candır hocam. Başka birşey demiyorum :) Benzer tartışmalar çok oldu, ondan dolayı hiç uzun uzadıya yazmayayım.
ovelibudak weBurak

kişi bu mesajı beğendi.

GokuFTW GokuFTW GROVE4LİFE Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 53 / 39
  • Ticaret 1, (%100)
ücretli bir sistemle ücretsiz bir sistemi karşılaştırmak saçma olur hocam blogger da eklenti sistemi yok diğer arkadaşın dediğini gibi eklentisiz sitelerden bişey olmaz.Ücretsiz olmasına rağmen blogger adaylığını gösterebiliyor.

Onur Onur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 0 / 297
  • Ticaret 65, (%98)
Ben Blogger ile WordPress'ı gözümde eşit görüyorum. İkisinide seviyorum. :)
ovelibudak Ladyti

kişi bu mesajı beğendi.

BRHMCR BRHMCR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum Ukrayna
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 744
  • Beğeniler 0 / 216
  • Ticaret 3, (%100)
amacım wordpress'i kötülemek değil bende zamanında kullandım wordpress ve dle arasındaki büyük fark dle nin ücretli olması. kıyas sebebim şu orjinal wordpress ve orjinal dle kapışsaydı dle büyük fark atardı bunu anlatmak istiyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al