wmaraci reklam
lidertakipci

Bir etikete ait yazıları gösterme

3 Mesajlar 765 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

YumurcaK YumurcaK Murat-fan.blogspot.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 3 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
s.a öncelikle iyi forumlar

geçen hafta beğendiğim bir temayı indirdim. anasayfasında girmiş olduğun etikete göre yazıları sıralıyor. Örneğin: teknoloji etiketeine ait 5 yazıyı teknoloji başlığı altında gösteriyor. Örnek:

ama bu temayı kendi siteme yüklediğim zaman sadece başlıklar çıkıyor içerik yok.

1 haftadır ter döküyorum ama sonuca ulaşamadım. aslında kodların neresinde oynama yapılacağını az buçuk bulmuş gibiyim ama dediğim gibi yapamadım

[B]resimdeki görülen kodlarla alakalı birşey bu. acaba kırmızı olan kısımdaki data content' de mi hata var.

KISACASI: RESİMDEKİ AKSİYON YAZAN KISIMDA BENİM SİTEME AKSİYON ETİKETİ ALTINDA EKLEDİĞİM YAZILARIN SIRALANMASINI İSTİYORUM.
[/B]

wmaraci
reklam

blogokulu blogokulu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 1 / 21
  • Ticaret 0, (%0)
Anladığım kadarıyla blogger kullanıyorsun,bu tür temalarda iki yol mevcuttur
1. ilgili tema ile sana kodlar verilir ve bu kodları gadget olarak ekleyip kullanırsın, her kod ayrı bir slayt yada grup için verilir.
2. ise kodlar tema içerisine yerleştirilmiştir, kullanıcı sadece etiketleri değiştirerek ufak bir düzenleme ile istediğini elde eder bunun için;blogger kumanda panelinde yerleşim modundayken gadget ekle kısmından ilgili gadgetin geldiği yerde düzenle ksımını tıkla ve açılan pencereye etiketini yaz kaydet ve çık istediğin olur.Örnek:Hİghlight başlıklı gadgete yerleşim modunda düzenle dedin,açılan pencerede highlight başlığını sil ve TEKNOLOJİ başlığını yaz altada "teknoloji" etiketini yaz ve kaydet.Bu kısımda artık teknoloji ile ilgili yayınların yer alacaktır.

YumurcaK YumurcaK Murat-fan.blogspot.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 3 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
çok teşekkür ederim hocam. ellerine sağlık. aslında basit bir işlemmiş.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al