wmaraci reklam

Blogger 1 sayfa Görüntelemeyi 15 görüntüleme olarak hesaplıyor?

7 Mesajlar 1.347 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Gerbelas Gerbelas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad R** Ö**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 73 / 73
  • Ticaret 10, (%100)
Merhaba arkadaşlar, blogumdaki istatistikler kafayı yedi. Bugünlerde blogger paneldeki sayfa görüntüleme sayısında %1000 kadar yükselme oldu. Blogun bir yazısı bir defa tıklandığında bazen 15 defa görüntülenmiş, bazen 10 defa veya daha fazla sayıda görüntülemiş oluyor. Ayrıca google sonuçlarda neredeyse hiç çıkmayan bazı yazılarım, blogger istatistiklerine göre günde 1000 defa görüntülenmiş görünüyor. Daha önce böyle bir sorunla karşılaşan var mı acaba? Yeni tema yükledim sorun ondan mı kaynaklandı acaba?

wmaraci
reklam

Okanisli Okanisli sosyallist.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Astsubay
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad O** İ**
  • Mesajlar 971
  • Beğeniler 0 / 202
  • Ticaret 39, (%97)
Kendi sayfa görüntülemelerinizi izlemeyi iptal edin hocam

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)

Okan İŞLİ adlı üyeden alıntı

Kendi sayfa görüntülemelerinizi izlemeyi iptal edin hocam

Bu yapılsa dahi işe yaramayacaktır hocam. Tek çözüm istatistikleri dikkate almamak ve bir an önce analytics kullanmaya başlamak.

Okanisli Okanisli sosyallist.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Astsubay
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad O** İ**
  • Mesajlar 971
  • Beğeniler 0 / 202
  • Ticaret 39, (%97)

İsa adlı üyeden alıntı

Bu yapılsa dahi işe yaramayacaktır hocam. Tek çözüm istatistikleri dikkate almamak ve bir an önce analytics kullanmaya başlamak.

Evet, ya analitik ya sayyac gibi güzel sayaçlar kullanılırsa daha sağlıklı olacaktır.
contentwriter

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad R** Ö**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 73 / 73
  • Ticaret 10, (%100)

İsa adlı üyeden alıntı

Kendi sayfa görüntülemelerinizi izlemeyin linkini tıkladığımda zaten hata veriyor, istatistikler alınırken hata oluştu diyor.

Ama onunla ilgili değil. Temasını değiştirmediğim bir blogumda bu sorun yok. Analytics kullanıyorum zaten, o doğru hesaplıyor; ama blogger panelini daha çok seviyorum ve zamandan da tasarruf etmiş oluyorum. Ayrıca durup dururken oluşan bir sorunu çözmek istiyorum doğrusu.

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)

Gerbelas adlı üyeden alıntı

Kendi sayfa görüntülemelerinizi izlemeyin linkini tıkladığımda zaten hata veriyor, istatistikler alınırken hata oluştu diyor.

Ama onunla ilgili değil. Temasını değiştirmediğim bir blogumda bu sorun yok. Analytics kullanıyorum zaten, o doğru hesaplıyor; ama blogger panelini daha çok seviyorum ve zamandan da tasarruf etmiş oluyorum. Ayrıca durup dururken oluşan bir sorunu çözmek istiyorum doğrusu.

Alan adı kullanınca o seçenek hata veriyor doğru ama alan adınız olmasa da düzgün çalışmıyor.

Blogger'in kendi istatistik hizmeti doğru saymıyor ve çoğul görüntülemeyi gösteriyor. Size lazım olan tekil hittir ve bu hizmet panelde yok maalesef.
Tema kodları sayacın sapıtmasına neden olur mu bilmiyorum tema warezse belki.

• Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad R** Ö**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 73 / 73
  • Ticaret 10, (%100)

İsa adlı üyeden alıntı

Alan adı kullanınca o seçenek hata veriyor doğru ama alan adınız olmasa da düzgün çalışmıyor.

Blogger'in kendi istatistik hizmeti doğru saymıyor ve çoğul görüntülemeyi gösteriyor. Size lazım olan tekil hittir ve bu hizmet panelde yok maalesef.
Tema kodları sayacın sapıtmasına neden olur mu bilmiyorum tema warezse belki.

Haklısınız hocam analytics'ten takip ediyorum hitimi de aslında benim asıl sorunum hitimi bilmemek değil. Dediğim gibi bazı yazılarım google sıralamada yok; ancak sözde en çok görüntülenen yazılar bu yazılar. O görüntülemeler googledan, sosyal medyadan vs gelmiyor. Peki, neden o yazılar yüzlerce defa okunmuş gibi görünüyor onu merak ediyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al