wmaraci reklam

Blogger anasayfa'da istediğiniz yazının altına reklam yerleşimi yapmak

3 Mesajlar 762 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ProjeveKod ProjeveKod @projevekod Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Kırşehir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 22 / 95
  • Ticaret 1, (%100)

Sizlerde blogger websitenizin anasayfasında istediğiniz yazının altına reklam yerleşimi yapmak ister misiniz? İnternet'te arayacak olursanız böyle bir anlatımı bulamayacaksınız çünkü blogger'cılar sadece ilk yazı altına reklam koyuyor. Fakat biz istediğimize ekleyebiliyoruz. Google Adsense'in önerdiği ve çoğu kullanıcının reklam gelirlerini arttıran feed içi reklam modeli için blogger'cıların anasayfa'da bir kaç yazı altına reklam koymak gelirleri arttıran bir yöntem oluyor.Yani kısaca anasayfa'da 5. veya 6. veya 7. postun altına reklam koymak istiyorsunuz ama bu size imkansız gibi gelebilir fakat aslında durum öyle değil.Bunu gerçekleştirmek çok basit. Blogger için 2021'de 5.yılıma giriyorum sizlerinde bu kodlar sayesinde güzel reklam yerleşimleri yapacağınıza inanıyorum yapmanız gerekenleri anlatıyorum. Adım adım uyguladığınız taktirde anasayfanız güzel reklam modelleri ile daha şık bir görünüm ve daha kazançlı bir yapıya dönüşecektir.Haydi kodlarımıza geçelim.
Yapmanız gerekenler önce HTML Düzenleme bölümünden kodunu aratıp buluyoruz. Bu koda index='i' etiketi ekliyoruz ve kodumuzun son hali şu şekilde olması gerekiyor. bundan sonrası kodunun altına aşağıda ki kodumuzu ekliyoruz.

Yukarda ki kodu kodunun altına eklediğimizde kısmına adsense kodumuzu ekledikten sonra data:i == 1 de bulunan 1 yerine kaçıncı yazıyı yazarsanız onun altına reklam eklemiş olursunuz.

Yazının popular post için olan kısmı için web sitemizi ziyaret ediniz. : https://www.projevekod.com/2021/01/blogger-anasayfada-istediginiz-yazinin-altina-reklam-yerlesimi-yapmak.html
OnurKara

kişi bu mesajı beğendi.

Proje ve Kod Paylaşım Platformu
https://www.projevekod.com
wmaraci
reklam

sametc64 sametc64 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Doktorluk
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 10 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Yazı icine reklam eklemek istiyorum ama malasef yazı başına veya yazı sonuna eklemeyi bulabildim benim istediğim yazi ortasına eklemek istiyorum
Acaba siz biliyor musunuz?

cyber33 cyber33 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster Adayı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 205
  • Beğeniler 44 / 43
  • Ticaret 2, (%100)
otomatik reklamları aktif edin kendisi zaten yazı ortasına ekliyor

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al