wmaraci reklam

Blogger sayfa ekleme

4 Mesajlar 1.552 Okunma
wmaraci reklam

myofset myofset WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 245
  • Beğeniler 11 / 42
  • Ticaret 7, (%86)
Merhaba arkadaşlar. Blogger sayfam var buna nasıl iletişim veya atıyorum Soslu yemekler Sossuz yemekler gibi sayfa ekleyebilirim kategori değil tamamen sayfa lazım sayfa ekle dedim ama onu nasıl anasayfa gibi ekleyeceğimi bulamadım yardım edebilecek var mı

uzayhaberlerim.com
wmaraci
reklam

Okanisli Okanisli sosyallist.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Astsubay
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad O** İ**
  • Mesajlar 971
  • Beğeniler 0 / 202
  • Ticaret 39, (%97)
Blogger > Sayfalar > Yeni Sayfa bölümüne girdiğinizde sayfa ekleyebiliyorsunuz ama o sabit sayfadır. Yani Kategori şeklinde içerik ekleyemezsiniz. Sizin istediğiniz şekilde bir sayfayı ancak Etiket aracılığıyla kurabilirsiniz. Sabit sayfaya ancak "hakkımızda, iletişim vb" sayfalar kurabilirsiniz. Soslu yemekler, sossuz yemekler gibi sayfa kurarsınız ancak içeriğini elinizle hep güncellemeniz gerekir. İletişim vb sayfayı dediğim yerden sabit sayfa olarak kurabilirsiniz. Diğer istediğiniz şekildeki sayfaları MENÜYE SOSLU YEMEKLER eklersiniz etikete yol verirsiniz olur biter hocam.

myofset myofset WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 245
  • Beğeniler 11 / 42
  • Ticaret 7, (%86)
http://www.haberuzay.com/search/label/U.F.O hocam üstteki gibi anasayfa ay mars u.f.o gibi etiket olarak yapsam oraya yönlendirebilir miyim

uzayhaberlerim.com

cihan1 cihan1 gerivites.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek WM
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 1228
  • Beğeniler 19 / 278
  • Ticaret 27, (%100)
Hocam bloggerda Sayfalar sekmesinde sayfa oluşturduktan sonra Yerleşim sekmesine gidip Gagdet ekle diyin. Orada "sayfalar" ya da "Pages" gagdeti olacak onu seçip anasayfanızda göstermek istediğiniz sayfaların kenarına tik koyup kaydedin. Kategori yapmak istiyorsanız etiket kullanabilirsiniz ayrıca

wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al