wmaraci reklam

Blogger Sıkıştırma Hk.

3 Mesajlar 719 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Kreatorn Kreatorn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İş Güvenliği Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 1067
  • Beğeniler 617 / 620
  • Ticaret 7, (%100)
Merhaba arkadaşlar,

Bloggerda HTML kodlarını sıkıştırarak hem hız hem de seo açısından işe yarar olduğuna dair birkaç yazı okudum da sizlerin de bu konuda bilgisine danışmak istedim.

Okuduğum sitelerde HTML düzenle diyerek oradaki bütün site içeriğini kod halinde alarak bu linke girip oraya yapıştırdıktan sonra sıkıştırılmış bir biçimde cover edilip, tekrardan kodları aldığımız yere buradan çıkan kodu yapıştırmamız gerektiği söylenmiş. Bu site ve bu konu hakkında görüşleriniz nelerdir? İşe yarar bir yöntem mi? Veyahut işe yarar bir yöntem ise bu site güvenilir midir? Hiç fikrim olmadığı için cehaletimi maruz görürseniz sevinirim :)

Saygılarımla

wmaraci
reklam

ProjeveKod ProjeveKod @projevekod Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Kırşehir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 22 / 95
  • Ticaret 1, (%100)
Cehaletlik bir durum yok dostum rahat ol kodları sıkıştırman siten açısından iyi fakat düzenleme yaptığında sıkıntı yaşayabilirsin tavsiyem css ve js kodlarını sıkıştırman ayrıca js kodlarını m in umuma indirirsen siten daha da hızlanır tavsiyem şudur ki hızlı bir tema bulman yoksa kodlarla perişan olursun işin içinden çıkamayabilirsin

Proje ve Kod Paylaşım Platformu
https://www.projevekod.com

Kreatorn Kreatorn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İş Güvenliği Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 1067
  • Beğeniler 617 / 620
  • Ticaret 7, (%100)
ProjeveKod Kaliteli ve hızlı bir tema konusunda kesinlikle hak veriyorum. Zaten bu sürünmelerimin sebebi de 4 yıldır kullandığım temamla gereksiz bir bağım olması :D Şaka gibi gelebilir ama böyle valla :D Benim anasayfasında 4 farklı etikete ait ıçerik yayını gösteren oldukça sade bir blogger teması bulmam lazım..

Teşekkürler yanıt için :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al