Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > Blogger

374x90

Bu Alana Reklam Ver

Blogger Sıkıştırma Hk.

Okunmamış 17 Ekim 2021, 16:08
Kreatorn Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 26 / Erkek
Ad, Soyad: Se... Ka...
Ticaret: 6, 100%
Merhaba arkadaşlar,

Bloggerda HTML kodlarını sıkıştırarak hem hız hem de seo açısından işe yarar olduğuna dair birkaç yazı okudum da sizlerin de bu konuda bilgisine danışmak istedim.

Okuduğum sitelerde HTML düzenle diyerek oradaki bütün site içeriğini kod halinde alarak bu linke girip oraya yapıştırdıktan sonra sıkıştırılmış bir biçimde cover edilip, tekrardan kodları aldığımız yere buradan çıkan kodu yapıştırmamız gerektiği söylenmiş. Bu site ve bu konu hakkında görüşleriniz nelerdir? İşe yarar bir yöntem mi? Veyahut işe yarar bir yöntem ise bu site güvenilir midir? Hiç fikrim olmadığı için cehaletimi maruz görürseniz sevinirim

Saygılarımla
Günlük 4K Hitli Oyun Sitesinden Tanıtım Yazısı,Banner,Footer Link satışı vardır. İlgilenenler PM
Okunmamış 17 Ekim 2021, 17:45
ProjeveKod Adlı Üyenin Avatarı
@projevekod

Meslek: Yazılımcı
Ad, Soyad: Al... Kö...
Ticaret: 1, 100%
Cehaletlik bir durum yok dostum rahat ol kodları sıkıştırman siten açısından iyi fakat düzenleme yaptığında sıkıntı yaşayabilirsin tavsiyem css ve js kodlarını sıkıştırman ayrıca js kodlarını m in umuma indirirsen siten daha da hızlanır tavsiyem şudur ki hızlı bir tema bulman yoksa kodlarla perişan olursun işin içinden çıkamayabilirsin
Proje ve Kod Paylaşım Platformu
https://www.projevekod.com
Okunmamış 17 Ekim 2021, 18:49
Kreatorn Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Ad, Soyad: Se... Ka...
Ticaret: 6, 100%
ProjeveKod Kaliteli ve hızlı bir tema konusunda kesinlikle hak veriyorum. Zaten bu sürünmelerimin sebebi de 4 yıldır kullandığım temamla gereksiz bir bağım olması Şaka gibi gelebilir ama böyle valla Benim anasayfasında 4 farklı etikete ait ıçerik yayını gösteren oldukça sade bir blogger teması bulmam lazım..

Teşekkürler yanıt için
Günlük 4K Hitli Oyun Sitesinden Tanıtım Yazısı,Banner,Footer Link satışı vardır. İlgilenenler PM
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Domain Yurdu – Domainler, Siteler ve Markalar İçin Pazaryeri ve Danışmanlık Hizmetleri

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Forum > Blogger