freelance iş ilanları

Bloggera arka plan eklemek

2 Mesajlar 1.258 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

sosyofikir sosyofikir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Mimar - Blogger
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 539
  • Beğeniler 92 / 58
  • Ticaret 8, (%100)
Hocam merhaba siteme arka plan eklemek istiyorum. İnternetten araştırdığıma psd uzantılı dosyalar buluyorum. Ama muhtemelen bilgisayarıma Adobe Photoshop yüklemediğimden göremiyorum resimleri şimdi ben kendi blogumun arka planına baktığımda ;

http://4.bp.blogspot.com/-4SGrdxqmSGw/TnJBnTdSgjI/AAAAAAAABXw/aC9faGbz9lY/s1600/background.jpg şu şekilde bir background görüyorum. Mesela dizimag sitesinde haftanın filmine göre ayarlayabiliyorlar background'u Ama benim backround sürekli tekrar ediyor. Bunu engelleyip bir psd tasarımı resmini nasıl background olarak siteme ekleyeceğimi, bir de örnek kullanabileceğim backgroundları söylerseniz, yazarsanız çok iyi olur hocam.
mujdatsayar

kişi bu mesajı beğendi.

Sosyofikir.Com Kaliteli güncel blog
wmaraci
reklam

mujdatsayar mujdatsayar M.Kemal Atatürk Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1285
  • Beğeniler 452 / 308
  • Ticaret 0, (%0)
hocam psd uzantısını sitene background olarak yapamazsın çünkü psd bir kalıp bir taslak dosyasıdır tek bir bütünden oluşmaz hemde psd uzantısını arka plan yapazsın
yani böyle olmaz
www.siteniz.com/background.psd bu yalnış

sürekli tekrar ediyor derken css sabit arka plan diye googlede aratabilirsin ikincisi tekrar etmesin diyorsan bı o kodlarına no-repeat vereceksin umarım yazdıklarını dogru anlamışımdır.

www.mujdatsayar.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al