wmaraci reklam

Bloggerda Blog Kayıtlarının Görünümünü Nasıl Değiştirebilirim?

2 Mesajlar 494 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

psdturkey psdturkey psdturkey.blogspot.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İşsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Blogger da oluşturduğum bütün yayınların index de görünümü nasıl değiştirebilirim aslında merak ettiğim şey bu. Blogger da çokta yeni sayılmam fakat kod bilgim fazla yok yani hazır template bulup üzerlerinde oynamalar yapıyorum sadece bu nedenle bu konuda bilgi sahibi birileri mutlaka vardır ve çıkar diye umuyorum. Mesela farklı şablonlar yüklediğimde kayıtların görünümleri hepsinde farklı örneğin beğendiğim bir şablondaki kayıt görünümünün kodlarını kopyalayıp diğerindekilerle değiştirmem mümkün mü? eğer mümkünse hangi kodları değiştirmem lazım tamda bu konuda yardım istiyorum? Anlaşılması için bir kaç görselde konunun altına ekleyeceğim.

ozancan217@gmail.com
Banner - Logo - Rank ve diğer grafik hizmetleri için PM atabilirsiniz
wmaraci
reklam

OnurKara OnurKara WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 162
  • Beğeniler 69 / 72
  • Ticaret 1, (%100)
Css kodlarını değiştirerek yapmanız gerekir. Fakat iki tema da yapımcısının kendi bileşen imzalarını barındıracağından css değişikliği yaparken veya aktarırken gereken class id'lerin doğru olması gerekiyor.

Dilerseniz Geliştirici Modu ( Nam-ı değer öğeyi denetle) vasıtasıyla hangi bölgenin id'si nedir css kodu ne bunları görüp ona göre değişiklik yapabilirsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al