wmaraci reklam

Bloggerdan Blog Açacaklara Minik Bir Tavsiye

8 Mesajlar 1.171 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

BlogYazari1 BlogYazari1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek İşsiz
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 10 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar

Eğer olurda bloggerdan blog açacaksanız ve uzun vadeli düşünüp gelir elde etmeyi planlıyorsanız lütfen blogspot.com subdomainla başlamayın. Ben şuan çok pişmanım. Sitem indexlenmede sıkıntılar yaşıyor. Search console dan site taşıma işlemi de çok yavaş 180 günü bulabileceği yazıyor. Hala subdomain şimdiki domainden daha iyi çıkıyor google da :D

minik hatırlatmamdan sonra herkese iyi geceler dilerim.:)

http://paranintonlari.com
Kreatorn fistiq stopper38

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Kreatorn Kreatorn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İş Güvenliği Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 1067
  • Beğeniler 617 / 620
  • Ticaret 7, (%100)
Temanız hoşmuş hocam, satın aldığınız yerin linkini alabilir miyim :) ? Ya da ücretsiz versiyonuysa indirdiğiniz yerin :)

alperengulbahar0 alperengulbahar0 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 121
  • Beğeniler 58 / 24
  • Ticaret 2, (%100)
Ben de https://www.faydali.site'yi kurdum tam olarak ne yapacağıma karar veremedim.

fistiq fistiq Sabır | Selamettir. <3 Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 37 / K
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** O**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 125 / 126
  • Ticaret 3, (%100)

Bende başta blogspot.com olarak açtım. Allahtan fazla bi makale eklememiştim. 100-150 içerik felan vardı tek tek manuel olarak google gibi getir yaptım tüm linkleri. Hemen indexlettim. Şu an 2 yıldır aynı domaindeyim. :angel: Ben de ufak bir tavsiye vereyim, blogum karışık içerikte her alanda yazıyorum. Valla şimdiki aklım olsa sitemin alanını ya 1 yada en fazla 3 alanda kurardım. :) Alanım geniş olunca tabii içerik üretmem kolaylaşıyor. Ama her alanda açınca da tabii ulaşılması bir o kadar da zor oluyor.

Blogum: travelsadvice.blogspot.com
İLETİŞİM ADRESİM: freedom.86@msn.com
SKYPE ADRESİM: fistiq34
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

uygunindir uygunindir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 163 / 171
  • Ticaret 9, (%100)
Blogspot domainler yavaş index alır , iyi sıralama verir. hızlı index için niye bu kadar acelecisiniz? Sıralama olmassa index neye yarar. İyi sıralama vermesını ben bır kaç çalışmamın sonucunda fark ettim. 1 yazım vardı blogspot siteye tamamen copy paste attım ve ana siteden daha iyi sıralama verdi google. Üstelik şu an blogspot yönlendirmeli 300 küsür hit alıyorum.

Günlük 5K Hitli DA : 18 PA :24 İndirme Sitesinden Uygun fiyata Footer Link (PM)

volume volume İyi günler Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek editör
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 78 / 31
  • Ticaret 0, (%0)
Doğru söylüyorsunuz. Ben de kendi yaşadığımı ve 2 arkadaşımın da aynı şekilde olduğunu bildireyim. Açık konuşayım. Com uzantılı bir site kurdum. Site sorunsuz çalışıyor ve index alıyor. Fakat benim 2 tane de blogspot sitem vardı. Onlarda iyi hit gelince dedim ki bari normal com olarak wordpress site yapayım. Sonucu söylüyorum. Aynı durum 2 arkadaşımda da oldu. blogspot kopya içerik ile 300 kelime olmayan içerikle çatır çatır hit alırken şu an tamamen özgün sitem berbat durumda. Adsense onayı da aldım bu siteye ve kesinlikle anladım ki blogspot uzantılı site üstte çıkıyor. 2 alan adı almıştım ve blogspotu sonra taşıdım şimdi o siteleri de sorunsuz şekilde indexletmeme rağmen artık hit almıyor. Açıkçası Google blogspota bence öncelik veriyor. Bir daha alan adı almayacağım net! İsteyen istediği kadar tespitin yanlış desin. 10 sitede test ettik.

alidemiral alidemiral WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 320
  • Beğeniler 152 / 99
  • Ticaret 0, (%0)
blogspot.com uzantılı siteler bana her zaman çekici, sıcak ve daha samimî gelmiştir. :)
omergundogar

kişi bu mesajı beğendi.

BlogYazari1 BlogYazari1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek İşsiz
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 10 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

Kreatorn adlı üyeden alıntı

Temanız hoşmuş hocam, satın aldığınız yerin linkini alabilir miyim :) ? Ya da ücretsiz versiyonuysa indirdiğiniz yerin :)

benzeri temalar için sitenin altında link var

index işinde demek istediğim üst sıralamaları zorlaması 1 ayda alexa sıralamada 10m den 900k lara çektim. Seo cart curt reklam derken zarzor ziyaretçi çekiyorum. Ancak herkes gibi istediğim arama sonuçlarında en azından ilk 10 sıra içine girsin. Firma seolarına maalesef bütçem yok . 😒

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al