wmaraci reklam

Blogger'dan Wp'ye geçiş ?

8 Mesajlar 958 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

SynapseMm SynapseMm Yalan Dünya... Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 200 / 201
  • Ticaret 4, (%100)
2 yıldan fazla emek verdiğim blogger sitemi wordprese taşısammı diye düşünüyorum ama çevremde bazı arkadaşlar taşıyıpta eski sıralarını ve hitlerini kaybettiğini gördüm.O yüzden kararsızım sizce napmalıyım ?

Zamanında dmoz kaydı aldığım ve baya bir başarı ve emek verdiğim bir site.Ama rakipler çok güçlü olduğundan seviyeyi yükseltmek için wp'ye geçip hitleri artırma düşüncesindeyim.

Site : applehocam

Derdi Dünya olanın Dünya kadar derdi olurmuş.
wmaraci
reklam

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1309
  • Ticaret 152, (%100)
Merhaba, evet genellikle ilk önce böyle sorunlar ile karşılaşılmaktadır fakat daha iyisi olacaktır diye düşünüyorum siteniz büyüdüğünde belki wp ihtiyacınız devam edecektir o zaman wp ye geçmeniz daha riskli bir durum olacaktır şu anda sitenizi Wp'ye geçirip düzeninizi oturtmanız daha iyi olacaktır.
53456

kişi bu mesajı beğendi.

teknoburgers teknoburgers Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1013
  • Beğeniler 651 / 259
  • Ticaret 0, (%0)
Eğer yanında çok fazla eklenti kullanmayacaksanız blogger idealdir.

SametTEKE SametTEKE WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 1524
  • Beğeniler 894 / 646
  • Ticaret 4, (%100)
Eğer gerçekten Wordpress şart ise siteniz daha fazla büyümeden geçmenizi tavsiye ederim. Ama geçmenizin pozitif-negatif yönlerini iyi düşünmeniz gerekir.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

utf8 utf8 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek eğitim
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Z**
  • Mesajlar 205
  • Beğeniler 25 / 21
  • Ticaret 0, (%0)
ben wordpress den blogger a geçtim. Wordpress ile uğraşmak ölüm!!!

SSD SSD HerTürlüDestek-Kayweb.net Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Programcı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 595
  • Beğeniler 38 / 159
  • Ticaret 1, (%100)
Blogspot dan geçmek kolay aslında sadece link ayarı yapılması kafi yoast ile bu sorun çözülüyor.
Bloggokhantekin

kişi bu mesajı beğendi.

Sürekli destek verir. https://kayweb.net

Bloggokhantekin Bloggokhantekin Bloggokhantekin.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek MUHASEBE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 1039
  • Beğeniler 169 / 168
  • Ticaret 4, (%100)

SSD adlı üyeden alıntı

Blogspot dan geçmek kolay aslında sadece link ayarı yapılması kafi yoast ile bu sorun çözülüyor.

Merhaba yaklaşık 4 ay önce bende wordpress'e geçtim, bende çok kararsızdım. Günlerce düşündüm geçip geçmemeyi fakat sonunda karar verdim ve geçtim. Eğer sıralamadan korkuyorsanız bence çok fazla tereddüt etmeyin çünkü bir süre sonra sıralamanıza yine geliyorsunuz bu konuda zarar göreceğinizi düşünmüyorum. Fakat geçiş işlemini başarılı bir şekilde yapmanız gerekir.

Link yapısına gelince, wordpress'in link yapısını blogspotun link yapısı gibi yapabiliyorsunuz GENEL bölümünde KALICI BAĞLANTI ayarları var orada da ÖZEL bölümüne gelip link yapısını blogspot gibi yapmanız mümkün.

Eğer taşıma işlemlerini fazla bilmiyorsanız, bu işi yapanlar var gerekirse profesyonel destek almanızı tavsiye ederim. Zira geçiş işlemleri başarılı bir şekilde olmazsa yani eksik bir şey olursa, hitiniz ve sıralamanız gerçekten düşebilir. O yüzden geçiş işlemini başarılı bir şekilde yapmanızı tavsiye ederim.
SynapseMm

kişi bu mesajı beğendi.

SSD SSD HerTürlüDestek-Kayweb.net Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Programcı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 595
  • Beğeniler 38 / 159
  • Ticaret 1, (%100)

Bloggokhantekin adlı üyeden alıntı

Merhaba yaklaşık 4 ay önce bende wordpress'e geçtim, bende çok kararsızdım. Günlerce düşündüm geçip geçmemeyi fakat sonunda karar verdim ve geçtim. Eğer sıralamadan korkuyorsanız bence çok fazla tereddüt etmeyin çünkü bir süre sonra sıralamanıza yine geliyorsunuz bu konuda zarar göreceğinizi düşünmüyorum. Fakat geçiş işlemini başarılı bir şekilde yapmanız gerekir.

Link yapısına gelince, wordpress'in link yapısını blogspotun link yapısı gibi yapabiliyorsunuz GENEL bölümünde KALICI BAĞLANTI ayarları var orada da ÖZEL bölümüne gelip link yapısını blogspot gibi yapmanız mümkün.

Eğer taşıma işlemlerini fazla bilmiyorsanız, bu işi yapanlar var gerekirse profesyonel destek almanızı tavsiye ederim. Zira geçiş işlemleri başarılı bir şekilde olmazsa yani eksik bir şey olursa, hitiniz ve sıralamanız gerçekten düşebilir. O yüzden geçiş işlemini başarılı bir şekilde yapmanızı tavsiye ederim.

Yanlış etiket :d konu sahibi ben değilim :D

Sürekli destek verir. https://kayweb.net
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al