lostyazilim

Bloggeri hosta taşısam mı?

30 Mesajlar 5.684 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

GizemliLORD GizemliLORD Tof AŞ-K Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Memur oldu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 1335
  • Beğeniler 1632 / 281
  • Ticaret 34, (%100)
Domain : İHS

Blogger : İyi ama istediğini kuramın tam hakim olmaıon hostuna hazır bir şey yani

Neden TürkNet'li Olmalıyım>>> https://birurl.com/5nHED
wmaraci
reklam

sasaleyte sasaleyte WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 539
  • Beğeniler 25 / 69
  • Ticaret 1, (%100)
benimde domainlerim ihs'de.Domaini dns zone alanından yönlendir frame içi yönlendirmeyi kapat baştan yap ayarlarını eğer para kazanmıyorsan wordpress' geçip hosta para ödeme derim.Unutma geçtiğinde bunun veri tabanı hatası var,trafik aşımı var, up time oranı %99 derler hergün 1-2 saat erişim sağlıklı değildir.Saldırıya uğrar yedekler gitti derler siten silinir.Özellikle ihs'den host alma pişman olursun.
GizemliLORD

kişi bu mesajı beğendi.

Being Being İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Metin Yazarı/Editörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 935
  • Beğeniler 1087 / 1028
  • Ticaret 91, (%100)
İlk başlarda Bilgeyazar'da blogger tabaanlı olarak başlamıştı hostinge geçtiğimde gerçekten neden daha önce geçmedim acaba diye büyük bi pişmanlık duydum ziyaretçi sayısı Wordpress sistemi ile birlikte neredeyse 2 katına çıkmıştı tabi karar yine de sizin :)
GizemliLORD

kişi bu mesajı beğendi.

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir. Bir de hiçbir şeyi çalamayacak olanlar vardır.

• Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 539
  • Beğeniler 25 / 69
  • Ticaret 1, (%100)

Being adlı üyeden alıntı

İlk başlarda Bilgeyazar'da blogger tabaanlı olarak başlamıştı hostinge geçtiğimde gerçekten neden daha önce geçmedim acaba diye büyük bi pişmanlık duydum ziyaretçi sayısı Wordpress sistemi ile birlikte neredeyse 2 katına çıkmıştı tabi karar yine de sizin :)

wordpress tabiki daha iyi ama derdi tasası masrafı daha fazla

Ek Olarak: Arkadaşlar yeni domain aldım mesutzeytin.com olarak blogumu yönlendirdim,yönlendirme çok yavaş oldu birde domainle siteme giriş yapıldığında hangi sayfayı açarsam açayım konu linki hep ana sayfa linki olarak geçiyor yani konulara özgü bir link yok....

bak en başta söylediğim konu bu zaten sen yönlendirmeyi yanlış yapmışsın.Düzelt bunu düzelir

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 08.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 935
  • Beğeniler 1087 / 1028
  • Ticaret 91, (%100)

sasaleyte adlı üyeden alıntı

wordpress tabiki daha iyi ama derdi tasası masrafı daha fazla

Her zaman söylendiği gibi "ucuz etin yahnisi yavan olur." yani eğer kaliteli firmalar ile çalışıyorsanız hiçbir sıkıntı yaşamıyorsunuz ayrıca bunu 8 sene önce söylemiş olsaydınız tüm kalbim klım ve mantığımla sizi desteklerdim ama günümüzde bir Web sitesinin barındırma masrafı 2 günlük sigara masrafına eşit sayılır (günde 1 paket = 6,50) :)
GizemliLORD

kişi bu mesajı beğendi.

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir. Bir de hiçbir şeyi çalamayacak olanlar vardır.

• Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 539
  • Beğeniler 25 / 69
  • Ticaret 1, (%100)

Being adlı üyeden alıntı

Her zaman söylendiği gibi "ucuz etin yahnisi yavan olur." yani eğer kaliteli firmalar ile çalışıyorsanız hiçbir sıkıntı yaşamıyorsunuz ayrıca bunu 8 sene önce söylemiş olsaydınız tüm kalbim klım ve mantığımla sizi desteklerdim ama günümüzde bir Web sitesinin barındırma masrafı 2 günlük sigara masrafına eşit sayılır (günde 1 paket = 6,50) :)

hitsiz siteler için evet ama siten olurda bir patlarsa o sınırsız trafik falan yalan olur bu sefer cpu'yu aştınız diye kapatırlar siteni vps falan alman gerekir o da hiç öyle sigara parası falan değil.300-500 kişinin ziyaret ettiği siteler için masraf düşük orda haklısın

• Üyelik 08.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 935
  • Beğeniler 1087 / 1028
  • Ticaret 91, (%100)

sasaleyte adlı üyeden alıntı

hitsiz siteler için evet ama siten olurda bir patlarsa o sınırsız trafik falan yalan olur bu sefer cpu'yu aştınız diye kapatırlar siteni vps falan alman gerekir o da hiç öyle sigara parası falan değil.300-500 kişinin ziyaret ettiği siteler için masraf düşük orda haklısın

O zamanda zaten devreye mantığın girmesi gerekemez mi ? nasıl olurda o kadar büyük bir trafiğe sahip web sitesi kendi sunucu ücretini ödeyemiyor ? eğer ödeyemiyorsa neden binbir türlü işkence ile webmaster yada blogcu olma yolunda diretelim ki ?
GizemliLORD

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Memur oldu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 1335
  • Beğeniler 1632 / 281
  • Ticaret 34, (%100)
Yok hocam benim böyük trafik olmaz en fazla osla olsa 5k olur :D günlük :D

Ek Olarak: Bu arada İHS ye yazdı ben yadım bölümüne soru olarak sitenizden kaynaklanır dediler yavaşlık uyuzluk var bir de her sayfanın linki farklı olamaz dediler :(...

Neyse ben alam yakında da host olarak ne öneririsiniz :)

Ek Olarak: Şu hostingten alsam çökmez di mi?

--> http://ugurhosting.net/

• Üyelik 08.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 935
  • Beğeniler 1087 / 1028
  • Ticaret 91, (%100)
Özkula'yı önerebilirim. ben (şu anda) gayet memnunum.

• Üyelik 27.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Memur oldu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 1335
  • Beğeniler 1632 / 281
  • Ticaret 34, (%100)

Being adlı üyeden alıntı

Özkula'yı önerebilirim. ben (şu anda) gayet memnunum.

Link var mı bilmiyorum da ben o host firmasını :S

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al