wmaraci reklam

Kullanıcı Sözleşmesine ihtiyacım var

4 Mesajlar 740 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

HandLes HandLes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek YouTube Hizmetleri
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 58 / 58
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba blogger sitem için kullanıcı sözleşmesine ihtiyacım var gizlilik politikasını bir site yardımıyla yaptım ama kullanıcı sözleşmesini yapamadım bir siteninkini beğendim ama sıkıntı olur diye yayınlamadım maillerime de haber vermedi bu yüzen bende bir örnek kullanıcı sözleşmesi bulmak istiyorum nasıl bulabilirim. Site adresim diternal.com

wmaraci
reklam

OnurKara OnurKara WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 162
  • Beğeniler 69 / 72
  • Ticaret 1, (%100)
Kurumsal bir siteniz yok neden buna ihtiyaç duyuyorsunuz? Gizlilik Politikası, Künye, Yasal Uyarı, İletişim sayfaları eklemeniz yeterli olacaktır.
HandLes

kişi bu mesajı beğendi.

HandLes HandLes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek YouTube Hizmetleri
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 58 / 58
  • Ticaret 0, (%0)
OnurKara hocam yinede bir sıkıntı olması durumunda kullanmak için düşünüyorum siteye her giren kullanmış oluyor sonuçta
webloggi

kişi bu mesajı beğendi.

OnurKara OnurKara WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 162
  • Beğeniler 69 / 72
  • Ticaret 1, (%100)

HandLes adlı üyeden alıntı

OnurKara hocam yinede bir sıkıntı olması durumunda kullanmak için düşünüyorum siteye her giren kullanmış oluyor sonuçta

Yasal Uyarı ve Gizlilik Sözleşmesi hemen hemen aynı görevi görüyor zaten.
Örnek bir yasal uyarı metni:

Bu blog için sorumluluk reddi
Bu blogda yayınlanan tüm bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır. SİTE ADI (SİTENİZİN ADRESİ) bu bilgilerin tamlığı, güvenilirliği ve doğruluğu hakkında herhangi bir garanti vermez. Bu blog sitesinde (SİTENİZİN ADRESİ) paylaşılan bilgilerden doğacak her türlü risk tamamen size aittir. SİTE ADI (SİTENİZİN ADRESİ) ile bağlantılı olarak herhangi bir kayıp ve / veya zararlardan sorumlu olmayacaktır.

Blog sitemizden, bu tür harici sitelere bağlantıları takip ederek diğer web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Biz blog siteleri için yararlı ve etik blog / web sitelerine kaliteli bağlantı verilmektedir. Bu blog / web sitelerinin içeriği ve niteliği üzerinde hiçbir kontrole sahip değildir. Diğer blog / web sitelerine bu bağlantıları vererek bu blog / web sitelerde bulunan içerikler öneri anlamına gelmez, çünkü blog / web sitesi sahipleri içerikleri önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir veya yayından kaldırabilir.

Blog sitemizin yayına başladığı tarihte kontrolümüz dışında olan diğer blog / web sitelerinin farklı gizlilik politikaları ve kullanım koşullarının olabileceğini unutmayın. Herhangi bir işlem yapmadan yada bilgi sahibi olmadan önce bu blog / web sitelerinin Hizmet Şartları, Gizlilik Politikaları ve Kullanım Koşulları hakkında bilgileri kontrol ettiğinizden emin olun.

Bu blog için kullanım koşulları
Blog sitemizi kullanarak belirtilen şartları kabul etmiş sayılırlar.
HandLes

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al