Oyun Blogu Hızlı Adsense Onaylı :)

14 Mesajlar 1.823 Okunma
smmexpress

debernus debernus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek boş
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 2 / 12
  • Ticaret 1, (%100)
Nasıl düzeltiriz ?

wmaraci
reklam

Stores Stores WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 75 / 531
  • Ticaret 55, (%98)

batukay adlı üyeden alıntı

Bazen insanların yorum yapmak için yaptıklarını düşünüyorum. Blogdaki hileler her hangi bir programla yapılmıyor. Oyun firmasının kendi izin verdiği hileler. İndirme yok bir şey yok. Aksi dahi olsa Adsense ban atmıyor. O kadar site var ki böyle googleye yazınca görebilirsiniz. Hemde çok uzun yıllardır yayıncılar.

Sitenin içerik sayısına bakınca gerçekten takdir edilecek bir şey. Ben 2014 den bu yana yarısı kadar içerik yazmamışımdır.

Önemli olan içeriği olarak değil. Hile kelimesi sıkıntılı kelime bir süre sonra sayfada filtreye takılıyor ve o sayfada reklam yayını duruyor. Yorum yapmak için değil yaşadığım bir şeyi aktarmak için söyledim uyardım. Boş gevezelik yapacağına, saldıracağına bana kendi bildiğini yap.

EngnCn EngnCn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 294
  • Beğeniler 7 / 75
  • Ticaret 0, (%0)
Zamanla daha iyi olacaktır tebrik ederim kardeşimizi

batukay batukay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1226
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 22, (%100)

Stores adlı üyeden alıntı

Önemli olan içeriği olarak değil. Hile kelimesi sıkıntılı kelime bir süre sonra sayfada filtreye takılıyor ve o sayfada reklam yayını duruyor. Yorum yapmak için değil yaşadığım bir şeyi aktarmak için söyledim uyardım. Boş gevezelik yapacağına, saldıracağına bana kendi bildiğini yap.

Üslubundan cevap vermeye bile değmeyecek bir insansın. Hem sen Dili kullanıp hem de boş gevezelik yapma ibaresini kullanmışşın. Sana sizli konuşmaya değmeyecek bir insansın. Bu aldığın eğitimi gösteriyor.
Konu sahibine cevap veriyorum. Sakın bu yoruma aldırış etmeyin. Googleye gt5 hileleri yazınca Hürriyet webtekno vs. Sitelerin geldiğini görürsünüz. Yani herhangi bir problem teşkil etmez. İllegal bir yazılımı indirtmedigi sürece

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al