wmaraci reklam

Sayfa İçine Yazı Ekleme Hk. (ÇÖZÜLDÜ)

13 Mesajlar 1.508 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ozturkm2 ozturkm2 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Faydalı İşler
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 122
  • Beğeniler 68 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Arkadaşlar, konu başlığı biraz karmaşık gelebilir ama aslında sorunum hiçte öyle değil blogger üzerinden yapa boza öğrenmek adına bir blog açtım üst tarafa sayfalar ekledim, ana yemekler - ara sıcaklar vs. 6 tane de yazı ekledim tamamen alakasız yazılar ve alakasız resimler. Uzatmadan soruma gelmek istiyorum ben bu üst tarafta ki sayfalara yazı ekleyeceğim ama olmuyor beceremiyorum mesela ana yemekler sekmesine tıklayan adam oraya koyduğum 3 yazıyı görsün istiyorum fakat beceremedim :( yardımcı olabilir misiniz

wmaraci
reklam

ASY117 ASY117 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 465
  • Beğeniler 105 / 128
  • Ticaret 25, (%100)
Bloggerin kendi temalari yerine internet'ten başka tema yükle o iş you tubedeki videolarda ki gibi olmuyor sayfa ekleyip katagori yapma. Güzel bir tema bul yükle daha sonra her yayinina etiket ver beraber gözükmesini istediklerine aynı etiketleri ver.Son olarakda tema işini halledince sana otamatik ingizlice menü verir sende yayınları tek tek gorunmesin istiyorsan link link ekleyebilir veya 3 yayını aynanda görmesini istiyorsan etikete tıklayıp etiketin linkini eklemelisin.

• Üyelik 24.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Faydalı İşler
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 122
  • Beğeniler 68 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Aslında istediğim şey basit ama işlem tarif ettiğiniz gibiyse daha karıştı kafam:)) şimdi anasayfa da hepsi görünsün sıkıntı yok adam gelen adam tatlı tariflerine bakacak mesela üstten tatlıya tıklayınca gittiği sayfa boş şuan ki bir yazıyı o sayfaya eklenmenin nasıl olduğunu anlasam adım adım ilerleyecem :) onu halletmeden bakmayayım başka işlere dedim tema vs. işlerine. Teşekkür ederim cevabınız için yine de

Psilocybin23 Psilocybin23 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 712
  • Beğeniler 118 / 118
  • Ticaret 3, (%100)
labeli üst tarafa ekleyebilirsin mesela ana yemekler labelini üst tarafa ekle biri tıkladığında labelin içinde var olan tüm yazılarıda görecektir

label de wordpresssteki kategoriye karşılık geliyor. yani aynı wordpresstede üstte yer alan kategoriye tıklandığında nasııl içindeki yazılar görünüyorsa aynı misal ama label bilmiyorum dersen yardımcı olmaya çalışırım
ozturkm2

kişi bu mesajı beğendi.

Kişisel Blog Sitem: https://ferhatarslan.org
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ASY117 ASY117 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 465
  • Beğeniler 105 / 128
  • Ticaret 25, (%100)

ozturkm2 adlı üyeden alıntı

Aslında istediğim şey basit ama işlem tarif ettiğiniz gibiyse daha karıştı kafam:)) şimdi anasayfa da hepsi görünsün sıkıntı yok adam gelen adam tatlı tariflerine bakacak mesela üstten tatlıya tıklayınca gittiği sayfa boş şuan ki bir yazıyı o sayfaya eklenmenin nasıl olduğunu anlasam adım adım ilerleyecem :) onu halletmeden bakmayayım başka işlere dedim tema vs. işlerine. Teşekkür ederim cevabınız için yine de

Benim demek istediğim sayfa ekleyerek istediğin şeye ulaşamazsın sayfa ekleme bu konuda yeterli değil benim wep sitemde blogger ondan biliyorum
ozturkm2

kişi bu mesajı beğendi.

kodaylak kodaylak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad G** U**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 5 / 40
  • Ticaret 1, (%100)
ozturkm2 istediğiniz şey örneğin, ara sıcaklar etiketine sahip yemeklerin tek bir sayfada listelenmesi mi? İstediğiniz şeyi tam anlayamadım. Ama eğer bunu yapmak istiyorsanız gayet mümkün. JavaScript ile aynı etikete sahip yazıları tek bir sayfa olarak listeleyebilirsiniz. Eğer istediğiniz şey bu ise buraya gerekli çözümü eklerim.
ozturkm2

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Faydalı İşler
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 122
  • Beğeniler 68 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Hepinize cevaplarınız için teşekkür ederim zamanınızı almıyorumdur inşallah:) kodaylak dediğiniz gibi hocam tüm yazılar ana sayfada görülsün ona devam etsin sistem ama mesela ben sadece tatlıları görmek isteyen bir ziyaretciyim üst tarafda olan "tatlılar" sekmesine basınca o sayfaya gitsin ve sadece tatlılar gelsin. Aslında o kadar basit ki istediğim şey ben basit olduğundan anlatamıyorum :)

Rexess Rexess WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 5 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
şimdi şöyle yapabilirsin, öncelikle yazılara etiket girmen gerekiyor yani aslında blogger da ki etiket kısmını kategori olarak kullanıcaksın.

örneğin 1 2 yazıya ara sıcaklar şeklinde etiket ekledin. bu yazılara;

http://blogadresin.com/search/label/ara%20sıcaklar

şeklinde. bu linkide menüye ekleyeceksin bu kadar ;)

sayfa mantığında da şöyle hareket etmen lazım bloggerda bazı özel etiketler var genelde farklı html temalar yüklemeye başladığında tema kullanım kılavuzunda görürsün "[]" iki köşeli parantezin içinde yer alır.

sadece örnek olarak bi tane gösteryim ekleme çalışmaz mesela şöyle de çekebiliyorsun sayfa mantığında "[label:ara sıcaklar][grid]" sayfa içeriğine bunu yazman yetiyor 2. kısımda da nasıl görüneceğini yazıyorsun felan. 1 tane html tema indir blogger a oku kullanım kılavuzunu demek istediğimi anlarsın. :)
ozturkm2

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Faydalı İşler
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 122
  • Beğeniler 68 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Uzaylı gibi hissettim kendimi :)) Rexess valla ben soğudum resmen kendimi anlatamadım artık yapa boza öğrenirim. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Olacak elbet bir şekilde de yt dan falan videolara baka baka olacak böyle yazı ile olmadı/olmayacak

Rexess Rexess WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 5 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
ozturkm2 ben seni anladım sen ana yemekler butonuna tıklayınca ana yemekler yazıları gelsin istiyorsun ilk başta anlattığım gibi yapacaksın başka yolu yok. önce hangi yazıların orada gözükmesini istiyorsan o yazılara ana yemek etiketini ekleyeceksin. sonra da o menüye search linkini koyucaksın. blogger bu kadar yani yapacak bir şey yok sistemi böyle.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al