wmaraci reklam

Türkçe E-Ticaret Sistemi

6 Mesajlar 856 Okunma
smmexpress

ErtuqruL34 ErtuqruL34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 27 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar merhaba, mağazama ait blogger alt yapılı site var buna e-ticaret sistemi kurmak istiyorum örnek olarak evmanya gibi olacak yalnız Blogger bloglarında böyle bir sistem görmedim yapanlar varmı varsa sağlam müşteri olarak iletişime geçebilirim :)

wmaraci
reklam

Blacksheep Blacksheep .NET Developer Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 2074
  • Beğeniler 60 / 532
  • Ticaret 10, (%100)
Blogger değil de Wordpress ile gayet başarılı sistemler yapılır.Woocommerce desteği ile Wordpress'in kişiselleştirilebilirliği biraya geldiğinde inanılmaz kaliteli sonuçlar ortaya çıkacaktır :)

izmirweb35 izmirweb35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek PHP Developer , IT Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 3 / 10
  • Ticaret 1, (%0)
Hic ugraşma bence. E-Ticaret sistemi direk satın alabilirsin. Pos vs derdin olmaz. ilgilenirsen PM At yardımcı oluyum

Hayırlı geceler

igunayCOM igunayCOM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emi Ajans / Founder
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 404
  • Beğeniler 142 / 141
  • Ticaret 7, (%100)
Blogger'da şimdiye kadar rastlamadım hocam, Asp tabanlı ve süper gelişmiş olan Pro Ticaret sistemini öneririm size, ASP tabanlı olduğu için pek tercih edilmese de çok kaliteli bir sistem. Tamamen ücretsiz ve Türkçe. Teknik destek ve modülleri de var. Türkiye'de Kiğılı gibi firmaların kullandığı bir e-ticaret sistemidir. Yalnız modülleri ücretlidir. Altenatif olarak Open Cart var, Türkçe dil desteği mevcut olması lazım. Onun da bir çok eklentileri ve farklı temaları filan var.

Dilerseniz Web Ekibim olarak size kurulumda filan yardımcı olabiliriz.

Teşekkür eder iyi geceler iyi çalışmalar dilerim.

Allah hepimize rahmet eylesin!
wmaraci
wmaraci

erekaone erekaone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 172 / 219
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam bütçeniz varsa sağlam bir e ticaret kiti alabilirsiniz. Yoksa opencart bence tüm işinizi görecektir. Blogger da hiç görmedim ben ki zaten blogger buna uygun değil bana göre.

ErtuqruL34 ErtuqruL34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 27 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

izmirweb35 adlı üyeden alıntı

Hic ugraşma bence. E-Ticaret sistemi direk satın alabilirsin. Pos vs derdin olmaz. ilgilenirsen PM At yardımcı oluyum

Hayırlı geceler

Blacksheep adlı üyeden alıntı

Blogger değil de Wordpress ile gayet başarılı sistemler yapılır.Woocommerce desteği ile Wordpress'in kişiselleştirilebilirliği biraya geldiğinde inanılmaz kaliteli sonuçlar ortaya çıkacaktır :)

igunayCOM adlı üyeden alıntı

Blogger'da şimdiye kadar rastlamadım hocam, Asp tabanlı ve süper gelişmiş olan Pro Ticaret sistemini öneririm size, ASP tabanlı olduğu için pek tercih edilmese de çok kaliteli bir sistem. Tamamen ücretsiz ve Türkçe. Teknik destek ve modülleri de var. Türkiye'de Kiğılı gibi firmaların kullandığı bir e-ticaret sistemidir. Yalnız modülleri ücretlidir. Altenatif olarak Open Cart var, Türkçe dil desteği mevcut olması lazım. Onun da bir çok eklentileri ve farklı temaları filan var.

Dilerseniz Web Ekibim olarak size kurulumda filan yardımcı olabiliriz.

Teşekkür eder iyi geceler iyi çalışmalar dilerim.

erekaone adlı üyeden alıntı

Hocam bütçeniz varsa sağlam bir e ticaret kiti alabilirsiniz. Yoksa opencart bence tüm işinizi görecektir. Blogger da hiç görmedim ben ki zaten blogger buna uygun değil bana göre.

Geniş bilgileriniz için teşekkür ederim :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al