wmaraci reklam
pst.net
wmaraci reklam

rebelboy1978 rebelboy1978 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Serbest ticaret
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 7, (%100)
Kendisine 2 gün önce 100 TL lira paylaş yolladım,yok işteydim,yok sabah yollayacağım diye 2 gün beni oyaladı.Dün buraya yazdığımı görünce birden dönüş yaptı.Yok ben dolandırmadım sabah paran hesabında vs,tamam dedim bu yazıyı kaldırdım.Bu arkadaşı şikayet etmeye gidiyorum.Rugal arkadaşımızın söylediği gibi buna bir ders lazım.3 ay içerde bi yatsında aklı başına gelsin.100 liram ona haram olsun,ben yandım siz yanmayın.Sensiz1234 kullanıcı adı banlanmış zaten.Numarası 05366185283.Sabah daha yeni uyandım vs yazmış,2.günün akşamı oldu hala paramı ödemedi.Dikkatli olun arkadaşlar.
Edit : Hakkında ve lira yolladığım numara sahibi hakkında suç duyurusunda bulunuldu...

wmaraci
reklam

rugal34 rugal34 Güvenli Ödeme Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ödeme Hizmetleri
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad R** Ü**
  • Mesajlar 524
  • Beğeniler 91 / 147
  • Ticaret 92, (%100)
Türk Ceza Kanunu'nun 157. maddesine göre, "hileli davranışlarla bir kimseyi aldatıp, onun veya başkasının zararına olarak, kendisine veya başkasına bir yarar sağlayan bir kişi" **************lık suçunu işlemiş olur ve bir yıldan beş yıla kadar hapis ve beşbin güne kadar adlî para cezasına çarptırılabilir.

Tutar küçük olsa dahi 1 dilekçe verin. Böylelerine fırsat vermeyin. Forumun kalitesi bozulmasın. 1 dilekçe verin gerisinde kendisi uğraşıp dursun. Delillerinizi saklayın.
rebelboy1978

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al